Odporúčame
Čalúnená manželská posteľ s roštom Modena 140 - sivá
Rozmery 106×140×200 cm
História cien
- 21. 5. 2026 - 580 €
- 5. 10. 2024 - 580 €
- 12. 9. 2024 - 519 €
- 4. 4. 2024 - 580 €
- 15. 3. 2024 - 584 €
- 15. 1. 2024 - 646 €
Popis produktu
Čalúnená manželská posteľ MODENA 140 s vysokým čelom ponúka zdravý a kvalitný spánok po náročnom dni. Rozmery postele sú (ŠxHxV): 144x220x106 cm. Spacia plocha má rozmery 140x200 cm. Čelo poskytuje kvalitnú oporu chrbta napríklad pri čítaní knihy alebo raňajkách v posteli. Na čalúnenie bola použitá sivá poťahová látka, ktorá je zároveň príjemná na dotyk. Súčasťou postele je aj úložný priestor v podobe štyroch zásuviek, ktoré sú vhodné na odloženie vankúšov, prikrývok či posteľného prádla. Posteľ sa dodáva s roštom bez matraca, ktorý je možné doobjednať. K posteli odporúčame dokúpiť pružinový matrac Polaris 140. Výška postele po rošt je 39 cm. Posteľ Modena nájdete v našej ponuke aj v rozmere 160x200 cm v rôznych farebných prevedeniach.
Rozmery
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 106 cm |
Parametre
| S úložným priestorom | Ano |
|---|---|
| Set | Bez matraca |
| Materiál | Čalúnené |
| S čelom | Ano |
| Čalúnenie | Ekokoža, Látka |
| Počet balíkov dodávateľa | 6 ks |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 102 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.457 m3 |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Modena 140 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 140 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 200 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 140 x 200 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Sivá |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Ekokoža |
| Materiál (slovne) | Ekokoža |
| Osvetlenie | Nie |
| Výhody produktu | Úložný priestor |
| Funkcia polohovania | Nie |
| Úložný priestor | Áno |
| Pre počet osôb | 2 |
| Doplňujúce informácie | S roštom bez matraca, vysoké čelo |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Posteľ boxspring | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Rozmer | Štandardný |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ postele | Manželská |
| Veková kategória | Pre dospelých |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | Halmar |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Zoela New - biela
70×60×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, s úložným priestorom, matný
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, v rustikálnom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom




























