
Skriňa, policová, dvojdverová, dub artisan, SERVO TYP 1
Dvojdverový, v dekore dub, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomRozkladacie kreslo KUBOŠ Materiál: látka Alova Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 80 000 oderov Farba: zelená/béžová Rozmery (ŠxHxV): 104x78x70 cm Ľavé prevedenie. Plocha na spanie ŠxD: 75x185 cm Nosnosť na osobu: 90 kg S jedným bankúšom. Dodávané v monte. Vybrať si môžete aj z iných farebných prevedení, a to zo 7 farebných prevedeniach látky ALOVA v cene 219 Eur. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Doba dodania 8-10 týždňov.
| Material | Látka |
|---|---|
| Hmotnost | 30.0 kg |
| Vyska | 70.0 cm |
| Sirka | 104.0 cm |
| Hlbka | 78.0 cm |
| Styl | Klasický |
| S_funkciou_rozlozenia | 1 |
| Plocha_na_spanie | 75x185 cm |
| Nosnost | 90.0 kg |

Dvojdverový, v dekore dub, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, v dekore borovica, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Rohová, lesklá, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
Matný, pevný
Skladom
Matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovový, stojany na ramienka
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
V dekore čerešňa, z lamina
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
S nožičkami, z lamina, dvierková
Skladom
Pre 6 osôb, pre 4 osoby, matný
Skladom
V dekore dub, z lamina, matná
Skladom
150×200 cm, tkaná, z mikroplyšu
Skladom
Počítačové, matný, v dekore dub sonoma
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
S úložným priestorom, s poťahom z eko kože, čalúnený
Skladom
Nafukovacia, hranatá
SkladomDoprava zadarmo
Párty stany, klasický, s oceľovou konštrukciou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kombinovaná, z lamina, matná
Skladom
Rovný, s plnými dvermi
Skladom