


Rozmery 84×100×66 cm
Detský písací stôl COLLORIDO sa dodáva v neutrálnom bielom prevedení s dvomi sadami plastovýh krytov (ružové a zelené). Doska stola je vyrobená z lakovanej MDF a nohy z pevnej ocele. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 100x66x69-84 cm. Výšku stola možno nastaviť v rozmedzí 69-84 cm. Dosku stola je možné sklápať pod rôznymi uhlami. Priestor na nohy je široký 78 cm a výšku dosahuje od 62 do 72 cm. K písaciemu stolu Collorido odporúčame dokúpiť kontajner Simon 2.
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 66 cm |
| Výška: | 84 cm |
| Materiál | Lamino |
|---|---|
| Povrchová úprava | Lesk |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 24 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.083 m3 |
| Výška 2 | 84 cm |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Collorido |
| Výška od - do (cm) | 69 - 84 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biely lesk / biela |
| Prevedenie s leskom | Áno |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Lakovaná MDF / oceľ |
| Druh aglomerovaného materiálu | Lakovaná MDF |
| Druh kovu | Oceľ |
| Výhody produktu | Nastaviteľná výška, polohovateľná stolová doska |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Skrinka | Nie |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Nie |
| Výrobca | Halmar |

77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
76×33×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
208×172×61 cm, drevený, trojdverový
Skladom
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
Priemer, so stredovou tyčou, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
34×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom