Odporúčame
Čalúnená manželská posteľ s roštom Sofia 160 - biela
Rozmery 107×160×200 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 524 €
- 5. 10. 2024 - 524 €
- 12. 9. 2024 - 471 €
- 4. 4. 2024 - 524 €
- 15. 3. 2024 - 528 €
- 15. 1. 2024 - 582 €
Popis produktu
Čalúnená manželská posteľ SOFIA 160 s vysokým čelom ponúka zdravý a kvalitný spánok po náročnom dni. Rozmery postele sú (ŠxHxV): 172x221x107 cm. Spacia plocha má rozmery 160x200 cm. Čelo poskytuje kvalitnú oporu chrbta napríklad pri čítaní knihy alebo raňajkách v posteli. Na čalúnenie bola použitá biela ekokoža, ktorá je zároveň príjemná na dotyk. Stabilitu zabezpečujú biele nožičky z masívneho dreva. Posteľ sa dodáva s roštom bez matraca, ktorý je možné doobjednať. K posteli odporúčame dokúpiť pružinový matrac Polaris 160.
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 107 cm |
Parametre
| Štýl | Rustikálny |
|---|---|
| Materiál | Čalúnené |
| S nožičkami | Ano |
| Set | Bez matraca |
| S čelom | Ano |
| Čalúnenie | Ekokoža |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 59 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.444 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 3 ks |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Sofia 160 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 160 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 200 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 160 x 200 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Ekokoža |
| Materiál (slovne) | Ekokoža / masívne drevo |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia polohovania | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Pre počet osôb | 2 |
| Doplňujúce informácie | S roštom bez matraca, vysoké čelo |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Posteľ boxspring | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Rozmer | Štandardný |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ postele | Manželská |
| Veková kategória | Pre dospelých |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | Halmar |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-3D2DRWS - dub artisan / champagne
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Raweno R-3D - toffi
208×172×61 cm, drevený, trojdverový
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonoma
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) ISWB20S3 20 l - sivý kameň
33×23×40 cm, na triedený odpad, plastový
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - antracit
76×33×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom





























