Odporúčame
Nie je skladom
Rohová sedacia súprava, tmavosivá, POLARIS NEW
Popis produktu
Rohová rozkladacia sedacia súprava POLARIS NEW Materiál: látka Altara Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 55 000 oderov Farba: tmavosivá/vankúše vzor Rozmery (ŠxHxV): 192x142x68/78 cm Plocha na spanie (ŠxD): 135x192 cm Výška sedu: 40 Hĺbka sedu: 51/64 cm Výška nožičiek: 2 cm Dekoratívne vankúše (ŠxH): 25x50 cm Opierkové vankúše (ŠxV): 45x45 cm 3+2 vankúše. Nosnosť na osobu: 90 kg Dodávané v demonte.
Rozmery
| Hĺbka: | 142 cm |
|---|
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Funkcie | Rozkladacie |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Farba | Sivá |
| S úložným priestorom | Ano |
| Material | Látka |
| Hmotnost | 76.0 kg |
| Vyska | 68.0 cm |
| Sirka | 192.0 cm |
| Hlbka | 142.0 cm |
| Styl | Moderný |
| S_funkciou_rozlozenia | 1 |
| Plocha_na_spanie | 135x192 cm |
| Ulozny_priestor | 1 |






