Odporúčame
Nie je skladom
Relaxačné kreslo, ekokoža biela, SILAS
Popis produktu
Relaxačné polohovacie kreslo. Materiál:ekokoža Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 100 000 oderov Farba:biela Rozmery (ŠxHxV): 74x92x104 cm Výška sedu: 47cm Nosnosť: 150 kg Hmotnosť: 33 kg. Dodávané v demonte.
Parametre
| Funkcie | Polohovacie |
|---|---|
| Materiál | EKO koža |
| Material | Ekokoža |
| Hmotnost | 33.0 kg |
| Vyska | 104.0 cm |
| Sirka | 74.0 cm |
| Hlbka | 92.0 cm |
| Styl | Klasický |
| Nosnost | 150.0 kg |





















