Odporúčame
Rohová skriňa 14, jaseň svetlý, INFINITY 14
Popis produktu
Rohová skriňa INFINITY 14 Korpus hrubý až 48 mm, hrúbka materiálu zvyšné časti: 16 mm, úchytky kovové Materiál DTD laminovaná, ABS hrany, farebné prevedenie: jaseň svetlý, Rozmery ŠxHxV: 90/106x58/42x192 cm. Dodávané v demonte.
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Tvar | Rohové |
| Farba | Čokoládovohnedá |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Jaseň |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Material | Drevotrieska |
| Hmotnost | 98.0 kg |
| Vyska | 192.0 cm |
| Sirka | 90.0 cm |
| Hlbka | 58.0 cm |
| Styl | Moderný |
| Dvojdverova | 1 |
Najlepšie produkty od Kondela.sk

Skriňa, policová, dvojdverová, dub artisan, SERVO TYP 1
Dvojdverový, v dekore dub, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Komoda, 2 dverová, dub sonoma, LILLY 10
S nožičkami, z lamina, dvierková
Skladom
Posteľ s výsuvnou prístelkou, biela, masív, 90x200, LAURA NEW
90×200 cm, v dekore borovica, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Regál nad práčku, biela, VIMERA
Matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
PC stôl, dub sonoma/biela, DEDE
Počítačové, matný, v dekore dub sonoma
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rohová univerzálna kuchynská linka 320x200, biela vysoký lesk HG/biela FLOT
Rohová, lesklá, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
Regál nad WC, biela, REMIN
Matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Komoda, dub wotan, ADELI TYP 2
V dekore dub, z lamina, matná
Skladom
Komoda, dub sonoma, LOGAN NEW 02
Kombinovaná, z lamina, matná
Skladom
Jedálenský stôl, biela, 138x79 cm, OLYMPA
Matný, pevný
Skladom
Dvojradový pojazdný vešiak, s policou, biela, ILIANA
Kovový, stojany na ramienka
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Obojstranná baránková deka, tmavosivá/vzor bodky, 150x200cm, DOTIS
150×200 cm, tkaná, z mikroplyšu
Skladom
Jedálenský stôl, betón/biela matná, 138x90 cm, BOLAST
Pre 6 osôb, pre 4 osoby, matný
Skladom
Nafukovacia vírivka, sivohnedá Taupe/biela, 4-6 os, 910 l, KAMINO NEW TYP 4
Nafukovacia, hranatá
SkladomDoprava zadarmo
Príručný stolík k vírivke v tvare obdĺžnika, prírodný bambus, VIREO TYP 2
Obdĺžnikový, orientálny
Skladom
Botník, MDF laminovaná, americká čerešňa, FP 03
V dekore čerešňa, z lamina
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
PC stôl, biela, DEDE
Počítačové, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Skladací taburet, biela ekokoža, IMRA
S úložným priestorom, s poťahom z eko kože, čalúnený
Skladom























