Odporúčame
Rohová skriňa, jaseň tmavý, INFINITY 14
Popis produktu
Rohová skriňa INFINITY 14 Korpus hrubý až 48 mm, hrúbka materiálu zvyšné časti: 16 mm, úchytky kovové Materiál DTD laminovaná, ABS hrany, farebné prevedenie: jaseň tmavý, Rozmery ŠxHxV: 90/106x58/42x192 cm. Dodávané v demonte.
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Tvar | Rohové |
| Farba | Vo farbe grafitu |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Jaseň |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Material | Drevotrieska |
| Hmotnost | 98.0 kg |
| Vyska | 192.0 cm |
| Sirka | 106.0 cm |
| Hlbka | 58.0 cm |
| Styl | Moderný |
| Dvojdverova | 1 |
Najlepšie produkty od Kondela.sk

Rozkladacia posteľ, biela, 90/180x200, ANTONY
90×200 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Poschodová rozložiteľná posteľ, prírodná borovica, LUINI
90×200 cm, drevená, bez matraca
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Rohová univerzálna kuchynská linka 320x200, biela vysoký lesk HG/biela FLOT
Rohová, lesklá, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
Sedacia súprava, látka sivá, SEGORIA LUX
Rozkladacia, s úložným priestorom, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Manželská posteľ, 180x200, dub wotan/biela, GABRIELA
80×200 cm, v dekore dub, z lamina
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Univerzálna sedacia súprava, tmavosivá/sivá, ANDRES U UNI
Rozkladacia, s úložným priestorom, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Vyvýšený záhon, hnedý, oceľ, NONKY TYP 2
Vonkajšie
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Celočalúnená váľanda s molitánovým matracom, svetlosivá/sivá, MATI
80×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Skladom
Skriňa, policová, dvojdverová, dub artisan, SERVO TYP 1
Dvojdverový, v dekore dub, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Regál nad práčku, biela, VIMERA
Matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Regál nad WC, biela, REMIN
Matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
3-dverová skriňa, dub sonoma, GREEN
Matný, v dekore dub sonoma, pevný
Skladom
Váľanda s úložným priestorom, svetlosivá/sivá, EVA
S úložným priestorom, vrátane matraca, čalúnená
Skladom
Obývacia stena, biela/čierna, KEVIN
Matná, z lamina, so závesnými skrinkami
Skladom
Závesné kreslo, medená/hnedá/krémová, NOLAN NEW
Závesné, s polstrami
Skladom
Botník, MDF laminovaná, natural, FP 02
Z lamina
Skladom
Záhradný párty stan, biela, 3x9 m, TEKNO NEW TYP 3 + 8 bočných strán
Párty stany, klasický, s oceľovou konštrukciou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Váľanda s molitánovým matracom, svetlosivá/sivá, LEA
S úložným priestorom, vrátane matraca, čalúnená
Skladom




























