Odporúčame
Skriňa, biela/san remo, PROVENSAL
Popis produktu
Skriňa z predsieňovej sektorovej zostavy PROVENSAL. Biely korpus, vrchný a spodný plát dub San Remo, DTD fóliovaná Rozmery (ŠxVxH): 76x201x39 cm. Dodávané v demonte.
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Typ otvárania | Klasické |
| Štýl | Provence |
| Typ dverí | Plné |
| Material | Drevotrieska |
| Hmotnost | 49.0 kg |
| Vyska | 201.0 cm |
| Sirka | 76.0 cm |
| Hlbka | 39.0 cm |
| Styl | Provensálsky |
| Dvojdverova | 1 |
Najlepšie produkty od Kondela.sk

Závesné kreslo, sivá, NOLAN NEW
Skladom
Rohová univerzálna kuchynská linka 320x200, biela vysoký lesk HG/biela FLOT
Rohová, lesklá, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
Univerzálna sedacia súprava, sivá/čierna, PAULITA NEW
Rozkladacia, s úložným priestorom, látková
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné kreslo, medená/hnedá/krémová, NOLAN NEW
Závesné, s polstrami
Skladom
Obývacia stena, biela/čierna, KEVIN
Matná, z lamina, so závesnými skrinkami
Skladom
Manželská posteľ, 180x200, dub wotan/biela, GABRIELA
80×200 cm, v dekore dub, z lamina
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Vyvýšený záhon, hnedý, oceľ, NONKY TYP 2
Vonkajšie
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Prenosné ohnisko s grilovacou mriežkou, poklopom a kutáčom, MILDO
Prenosné, oceľové, s poklopom
Skladom
Vešiaková skriňa s policami, dub sonoma, ADELI
Trojdverový, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Plechový záhradný domček na náradie, zelená/biela, 2x1,3x1,8 m, HAMAL TYP 1
Plechový, so sedlovou strechou, s dvojkrídlovými dverami
SkladomDoprava zadarmo
Stojan na drevo z kovaného železa, čierny, RANOL
Skladom
Univerzálna sedacia súprava, hnedá/béžová, PAULITA NEW
Rozkladacia, s úložným priestorom, látková
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Vešiaková skriňa s policami, dub wotan, ADELI
V dekore dub, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matrace, set 2 ks, 18 cm, 90x200 cm, TAMIA
90×200 cm, penový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
Záhradná hojdačka, zelená/biela, TAULA
Kovová
Skladom
PC stôl, dub sonoma/biela, DEDE
Počítačové, matný, v dekore dub sonoma
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
4-policový kovový regál, čierna, ALDEA
Kovový, vnútorný, na viac kvetináčov
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Regál nad WC, biela, REMIN
Matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom













