Nie je skladom
Skriňa typ 10, biela craft, ANGEL
Popis produktu
Jednodverová skriňa TYP 10 zo sektorovej zostavy ANGEL, skrinka a tri šuplíky Materiál: laminovaná DTD Farba: biela craft Rozmery (ŠxHxV): 56x40,2x190,5 cm Výška spodného priestoru od podlahy: 2,5 cm Hrúbka materiálu: 16 mm Dodávané v demonte
Parametre
| Material | Drevotrieska |
|---|---|
| Hmotnost | 50.0 kg |
| Vyska | 190.5 cm |
| Sirka | 56.0 cm |
| Hlbka | 40.2 cm |
| Dekor | Biela |
| Styl | Moderný |
| Jednodverova | 1 |
