Odporúčame
Nie je skladom
Skriňa, 4 - dverová, dub sonoma, GWEN 70429
Popis produktu
4 - dverová skriňa s vešiakovou tyčou a policou, bočné skrinky poličkové, 3 šuplíky, GWEN 70429 Farba: dub sonoma Materiál: DTD fóliovaná Rozmery (ŠxHxV): 154,8x49,5x200,4 cm Hrúbka materiálu: 12 mm Dodávané v demonte
Parametre
| Úložný priestor | Kombinovaný, Zásuvky, Závesná tyč, Poličky |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub sonoma |
| Počet dverí | Štvordverové |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Material | Drevotrieska |
| Hmotnost | 96.0 kg |
| Vyska | 200.4 cm |
| Sirka | 154.0 cm |
| Hlbka | 49.5 cm |
| Styl | Klasický |
| Stvordverova | 1 |


















