Odporúčame
Nie je skladom
Botníková skriňa, biela, MARINA
Popis produktu
Botníková skriňa MARINA. Materiál: laminovaná DTD Farba: biela Rozmery (ŠxHxV): 68x34,9x197,1 cm Hrúbka materiálu: 16 mm Dodávané v demonte.
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Materiál | Lamino |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ | Skriňové |
| Typ dverí | Plné |
| Material | Drevotrieska |
| Hmotnost | 60.0 kg |
| Vyska | 197.1 cm |
| Sirka | 68.0 cm |
| Hlbka | 34.9 cm |
| Dekor | Biela |
| Styl | Klasický |
| Dvojdverova | 1 |

















