Odporúčame
Skriňa štvordverová, samoa king, KORA KS3
Popis produktu
Skriňa KS3 KORA. Farebné prevedenie samoa king. Materiál laminovaná DTD, MDF, kov, sklo. Rozmery (ŠxHxV): 208x62x210 cm Hrúbka materiálu korpus: 15 mm Hrúbka materiálu vrchnej dosky: 22 mm Hrúbka materiálu dolnej dosky: 22 mm Výška spodného priestoru od podlahy: 10,5 cm
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Farba | Vo farbe grafitu |
| Materiál | Lamino |
| Počet dverí | Štvordverové |
| Typ otvárania | Klasické |
| Material | Drevotrieska |
| Hmotnost | 153.0 kg |
| Vyska | 210.0 cm |
| Sirka | 208.0 cm |
| Hlbka | 62.0 cm |
| Dekor | Samoa king |
| Styl | Rustikálny |
| Stvordverova | 1 |
Najlepšie produkty od Kondela.sk

Rohová univerzálna kuchynská linka 320x200, biela vysoký lesk HG/biela FLOT
Rohová, lesklá, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
Regál nad práčku, biela, VIMERA
166×69×30 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Posteľ s výsuvnou prístelkou, biela, masív, 90x200, LAURA NEW
90×200 cm, v dekore borovica, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Záhradný párty stan, biela, 3x9 m, TEKNO NEW TYP 3 + 8 bočných strán
Párty stany, klasický, s oceľovou konštrukciou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník, MDF laminovaná, americká čerešňa, FP 03
110×78×37 cm, skriňový, v dekore čerešňa
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Jedálenský stôl, betón/biela matná, 138x90 cm, BOLAST
76×138×90 cm, pre 6 osôb, s kovovými nohami
Skladom
Regál nad WC, biela, REMIN
151×61×37 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Komoda, dub artisan/grafit, ADELI TYP 2
V dekore dub, z lamina, matná
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Nafukovacia vírivka, sivohnedá Taupe/biela, 4-6 os, 910 l, KAMINO NEW TYP 4
Nafukovacia, hranatá
SkladomDoprava zadarmo
Dvojradový pojazdný vešiak, s policou, biela, ILIANA
160×80 cm, kovový, stojany na ramienka
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
3-dverová skriňa, dub sonoma, GREEN
175×143×52 cm, matný, v dekore dub sonoma
Skladom
Skriňa, policová, dvojdverová, biela, SERVO TYP 1
180×70×35 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Komoda, 2 dverová, dub sonoma, LILLY 10
S nožičkami, z lamina, dvierková
Skladom
Stojanové zrkadlo, biela, LAVAL
Drevené, kovové, s rámom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
PC stôl, dub sonoma/biela, DEDE
75×110×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Skriňa, policová, dvojdverová, dub artisan, SERVO TYP 1
Dvojdverový, v dekore dub, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Skladací taburet, biela ekokoža, IMRA
38×76×38 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
Obojstranná baránková deka, tmavosivá/vzor bodky, 150x200cm, DOTIS
150×200 cm, tkaná, z mikroplyšu
Skladom
























