Odporúčame
Nie je skladom
Kombinovaná skriňa, dub sonoma, GERI
Popis produktu
Šatníková skriňa GERI Materiál: DTD laminovaná Farba: dub sonoma Rozmery (ŠxHxV): 135,1x54,6x194 cm Dodávané v demonte.
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub sonoma |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Material | Drevotrieska |
| Hmotnost | 115.0 kg |
| Vyska | 194.0 cm |
| Sirka | 135.1 cm |
| Hlbka | 54.6 cm |
| Styl | Klasický |
| Trojdverova | 1 |
| Sestdverova | 1 |








