Odporúčame
Nie je skladom
Váľanda s úložným priestorom, molitanová, 80x195 cm, EDO MIMI 21
Popis produktu
Celočalúnená váľanda EDO Materiál: látka MIMI 21/drevo/kov Farba: mix farieb Rozmery (ŠxHxV): 82x195x36 cm Nosnosť: 90 kg Slovenský výrobok. Dodávané v monte.
Parametre
| S úložným priestorom | Ano |
|---|---|
| Set | Vrátane matraca |
| Materiál | Čalúnené |
| Druh | Váľanda |
| Čalúnenie | Látka |
| Farba | Sivá |
| Material | Látka |
| Hmotnost | 50.0 kg |
| Vyska | 36.0 cm |
| Sirka | 195.0 cm |
| Hlbka | 82.0 cm |
| Styl | Klasický |
| S_funkciou_rozlozenia | 0 |
| Plocha_na_spanie | 80x195 cm |
| Dlzka | 195 cm |
| Ulozny_priestor | 1 |






























