
Regál nad práčku, biela, VIMERA
166×69×30 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomTyp 1 - vešiaková skriňa s 2 zásuvkami, materiál DTD lamino 16 mm, ABS hrany, farebné prevedenie: jabloň, rozmer (VxŠxH) : 200x83x51 cm, jednotlivé komponenty dodávame výhradne na objednávku, dodacia lehota 4 - 6 týždňov. Dodávané v demonte.
| Material | Drevotrieska |
|---|---|
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Vyska | 200.0000 cm |
| Sirka | 83.0000 cm |
| Hlbka | 51.0000 cm |
| Dekor | Jabloň |
| Styl | Tradičný |
| Dverova | 1 |

166×69×30 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
110×78×37 cm, skriňový, v dekore čerešňa
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, v dekore borovica, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Párty stany, klasický, s oceľovou konštrukciou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
76×138×90 cm, pre 6 osôb, s kovovými nohami
Skladom
151×61×37 cm, v modernom štýle, matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
V dekore dub, z lamina, matná
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Nafukovacia, hranatá
SkladomDoprava zadarmo
160×80 cm, kovový, stojany na ramienka
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
175×143×52 cm, matný, v dekore dub sonoma
Skladom
S nožičkami, z lamina, dvierková
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
75×110×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
150×200 cm, tkaná, z mikroplyšu
Skladom
Dvojdverový, v dekore dub, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
38×76×38 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
90×200 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo