Odporúčame
Nie je skladom
Vysoká skrinka, biela, GALENA SI14
Popis produktu
GALENA SI14 vysoká kúpeľňová skrinka, Dvojdverová, otvorený priestor Farebné prevedenie: biela, Materiál: DTD laminovaná, Rozmery (ŠxHxV): 30x30x179,6 cm. Hrúbka materiálu: 16 mm Dodávané v demonte.
Parametre
| Materiál | Lamino |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ | Vysoké |
| Material | Drevotrieska |
| Vyska | 179.6 cm |
| Sirka | 30.0 cm |
| Hlbka | 30.0 cm |
| Dekor | Biela |
| Styl | Klasický |








