Porovnajte ceny od 202,1 € do 270 € v 2 e-shopoch:
Kovová jednolôžková posteľ s roštom Veronica 90 - čerešňa antická / čierna
Rozmery 91×90×200 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 202,1 € do 270 €:
História cien
- 11. 5. 2026 - 231,2 €
- 21. 3. 2025 - 231,2 €
- 1. 3. 2025 - 230,87 €
- 22. 2. 2025 - 226,16 €
- 15. 2. 2025 - 233,11 €
- 3. 2. 2025 - 226,1 €
- 11. 5. 2026 - 202,6 €
- 21. 3. 2025 - 202,6 €
- 1. 3. 2025 - 201,6 €
- 22. 2. 2025 - 187,49 €
- 15. 2. 2025 - 208,32 €
- 3. 2. 2025 - 187,3 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Kovová jednolôžková posteľ VERONICA 90 s vysokým čelom ponúka zdravý a kvalitný spánok po náročnom dni. Rozmery postele sú (ŠxHxV): 93x204x91 cm. Spacia plocha má rozmery 90x200 cm. Materiál použitý na výrobu je kombinácia čiernej lakovanej ocele a masívneho dreva v prevedení čerešňa antická. Posteľ sa dodáva s roštom bez matraca, ktorý je možné doobjednať. Odporúčame k nej dokúpiť pružinový matrac Polaris 90. Posteľ Veronica nájdete v našej ponuke aj s rozmermi 160x200 cm a 180x200 cm.
Rozmery
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 91 cm |
Parametre
| Štýl | Rustikálny |
|---|---|
| Dekor | Čerešňa |
| S nožičkami | Ano |
| Set | Bez matraca |
| S čelom | Ano |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.055 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 4 ks |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 20 kg |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Veronica 90 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 90 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 200 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 90 x 200 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať nasucho |
| Farebné prevedenie (primárne) | Čierna |
| Farba (slovne) | Čerešňa antická / čierna |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Kov |
| Materiál (slovne) | Oceľ / masívne drevo |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia polohovania | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Pre počet osôb | 1 |
| Doplňujúce informácie | S roštom bez matraca, vysoké čelo |
| Čalúnenie | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Posteľ boxspring | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Rozmer | Štandardný |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ postele | Jednolôžková |
| Veková kategória | Pre všetky vekové kategórie |
| Vzhľad | Klasický |
| Materiál | Oceľ / masívne drevo |
| Výrobca | Halmar |
Podobné produkty

Posteľ Naomi zvýšená 90 x 200 cm, borovica Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore borovica
Skladom
Posteľ Naomi zvýšená 120 x 200 cm, borovica Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore borovica
Skladom
Posteľ Emily 120 x 200 cm, biela Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
V modernom štýle, v rustikálnom štýle, čalúnená
Skladom
Posteľ Emily 90 x 200 cm, biela Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Skladom
Posteľ Ada 120 x 200 cm, borovica Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
120×200 cm, vrátane matraca, v rustikálnom štýle
Skladom
Posteľ Ada 90 x 200 cm, borovica Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
98×207 cm, vrátane matraca, v rustikálnom štýle
Skladom
Posteľ Naomi zvýšená 80 x 200 cm, dub Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac SOMMERA 18 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore dub
Skladom
Posteľ Naomi zvýšená 90 x 200 cm, dub Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore dub
Skladom
Posteľ Naomi zvýšená 120 x 200 cm, dub Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore dub
Skladom
Posteľ PARIS zvýšená 120 x 200 cm, biela Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Skladom
Posteľ Emily 90 x 200 cm, borovica Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore borovica
Skladom
Posteľ Emily 120 x 200 cm, borovica Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore borovica
Skladom
Posteľ Emily 80 x 200 cm, borovica Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore borovica
Skladom
Posteľ 90x200 Rami indický masív palisander Super natural
90×200 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Posteľ Laura 120 x 200 cm, borovica Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore borovica
Skladom
Posteľ Laura 80 x 200 cm, borovica Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore borovica
Skladom
ComfortMatrace Posteľ z masívu borovice LILI+rošt ZADARMO Rozměr: 120x200 cm, Barva: orech
90×200 cm, drevená, vrátane roštu

Posteľ Ada 120 x 200 cm, dub Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore dub
Skladom
Posteľ Ada 90 x 200 cm, dub Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore dub
Skladom
Posteľ Ada 90 x 200 cm, jelša Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore jelša
Skladom
Posteľ PARIS zvýšená 80x200 cm, borovica Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
80×200 cm, vrátane matraca, v rustikálnom štýle
Skladom
Posteľ PARIS zvýšená 90x200 cm, jelša Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
90×200 cm, vrátane matraca, rozkladacia
Skladom
Posteľ Naomi zvýšená 90 x 200 cm, jelša Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore jelša
Skladom
Posteľ Naomi zvýšená 120 x 200 cm, jelša Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore jelša
Skladom
Posteľ PARIS zvýšená 80x200 cm, biela Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
80×200 cm, vrátane matraca, v modernom štýle
Skladom
Kovová jednolôžková posteľ s roštom Sumatra 90 - biela
89×90×200 cm, kovová, v škandinávskom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Posteľ Emily 90 x 200 cm, dub Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore dub
Skladom
Posteľ Emily 120 x 200 cm, dub Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore dub
Skladom
Posteľ Emily 80 x 200 cm, dub Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore dub
Skladom
Posteľ PARIS zvýšená 120 x 200 cm, borovica Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac DELUXE 10 cm
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore borovica
Skladom
Posteľ Rami 90x200 indický masív palisander Super natural
90×200 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Posteľ z masívu DAVID s úložným priestorom - 200x90 cm - šedá
90×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
SkladomNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Policový regál Signes OPA 600 - biela
110×60×35 cm, matná, s klasickým otváraním
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, matný, s nožičkami
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 3 - zlatá
108×43×22 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - hnedá
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastový kvetináč DFC600 58 cm - antracit
19×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
76×155×84 cm, rohový, počítačové
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, z lamina, s kolieskami
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
Polica Tripaso 3 - biela
55×119×25 cm, matná, rovné
Skladom
Kúpeľňová skrinka Natali Typ 7 - biela
61×20×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Knižnica Oselin I - antracit / biela
246×204×30 cm, matná, rovná
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Jednodverová predsieňová skriňa Thebes PB-1D2DRWS - dub artisan / sivá
196×54×35 cm, v dekore dub, s poličkami
Skladom
Policový regál Boran SU - dub artisan / sivá
160×80×33 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom