Odporúčame
Kontajner na kolieskach Nils - borovica
Rozmery 65×36×40 cm
História cien
- 18. 5. 2026 - 73 €
- 5. 10. 2024 - 73 €
- 12. 9. 2024 - 63 €
- 28. 7. 2024 - 73 €
- 18. 7. 2024 - 66 €
- 15. 1. 2024 - 73 €
Popis produktu
Kontajner NILS odporúčame dokúpiť k detskému písaciemu stolu Julia. Materiál použitý na výrobu je lakované masívne drevo v prevedení borovica. Rozmery kontajnera sú (ŠxHxV): 36x40x65 cm. Kontajner obsahuje 6 zásuviek, ktoré predstavujú ideálne riešenie úložného priestoru pre písacie stolíky. V hornej časti majú výrez pre jednoduché otváranie a zátváranie. Pre ľahšiu manipuláciu je kontajner vybavený praktickými kolieskami.
Rozmery
| Šírka: | 36 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 65 cm |
Parametre
| Dekor | Borovica |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Úložný priestor | Zásuvky |
| S kolieskami | Ano |
| Farba | Béžová |
| Váha s obalom dodávateľa | 10 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.037 m3 |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Nils |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Borovica |
| Farba (slovne) | Borovica |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Masív |
| Materiál (slovne) | Lakované borovicové drevo |
| Druh masívu (slovne) | Borovica |
| Výhody produktu | Ľahká manipulácia vďaka kolieskam |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Kolieska | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 6 |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Skrinka | Nie |
| Vzhľad | Klasický |
| Zásuvky | Áno |
| Druh masívu | Borovica |
| Výrobca | Halmar |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, s úložným priestorom, matný
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, v rustikálnom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DUC600W 58 cm - antracit
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
106×30×30 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 3 - zlatá
108×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - biela
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom





























