
319,8 €
Rohový výškovo nastaviteľný stôl, 160x120 cm, 1 motor, L/P, biela podnož, buk
Rozkladací, matný, v dekore buk
SkladomDoprava zadarmoRozmery 77×160×80 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 80 cm |
| Výška: | 77 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Rozkladanie | Rozkladací, Pevný |
| Tvar | Obdĺžníkové |
| Dekor | Dub |
| Materiál nôh | Drevo |
| Farba | Hnedá |
| Počet miest | Pre 6 |
| Typ nôh | Klasické |
| Materiál dosky | Drevo |
| Výrobca | Bradop |

Rozkladací, matný, v dekore buk
SkladomDoprava zadarmo
75×60×120 cm, matný, v škandinávskom štýle
Skladom
Rozkladací, lesklý, v dekore buk
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladací, lesklý, v dekore breza
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladací, lesklý, v dekore čerešňa
SkladomDoprava zadarmo
74×160×80 cm, rozkladací, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
160×90 cm, v dekore dub, pre 6 osôb
Skladom
74×160×80 cm, rozkladací, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
76×90×90 cm, rozkladací, okrúhly
Na odoslanie o 4 dni