

Rozmery 61×34×56 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Odkladací stolík Relate v čiernej farbe s odkladacou plochou z dubovej dyhy, ktorý pre dánsku značku Muuto navrhlo štúdio Big-Game.
| Šírka: | 34 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 56 cm |
| Výška: | 61 cm |
| Tvar | Atypické |
|---|---|
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Dekor | Dub |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Drevo, Kov |
| Dĺžka | 56.2 cm |
| Značka | Muuto |
| Kolekcia | Stolíky Relate |
| Dizajnér | Big-Game |
| Výrobca | Muuto |

Okrúhly
Doprava zadarmo