


Najlepšia cena za posledných 30 dní: 12,99 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vankúš Luxus plus možno využiť ako klasický vankúš, ale aj ako výplň do dekoračnej obliečky, ktorá spríjemní dizajn vašej izby. Povrchovým materiálom vankúša Luxus plus je tkanina (microfibre) vyrobená zo 100% polyesteru. Táto tkanina je charakteristická vysokou hustotou priadzí a svojím broskyňovým ohmatom. Tento ohmat je docielený počesaním jednej strany tkaniny. Výplňovým materiálom je vysoko kvalitné guľôčkové duté vlákno UNICO - 100% polyester, ktoré vďaka svojim vlastnostiam nie je zľahnuté a možno ho ľahko naklepať. Vankúše sa dajú prať v automatickej práčke a potom sušiť v bubnovej sušičke. Odporúčame dodržovať symboly údržby, ktoré sú uvedené na textilnej etikete našitej na každom výrobku. Vankúš má zapínanie na zips pre pohodlnú reguláciu výplne.
| Šírka: | 30 cm |
|---|
| Typ | Klasický, Dekoračný |
|---|---|
| Vnútorná výplň | Polyester |
| Antialergické | Ano |
| Farba | Biela |
| Materiál poťahu | Polyester |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Motív | Jednofarebný |
| Hmotnosť výplne | 250 g |
| Materiál povrchovej tkaniny | 100% polyester |
| Materiál výplne | 100% polyester (duté vlákno) |
| Odporúčané pranie | 60 °C |
| Rozmery vankúša | 30 x 40 cm |
| Sušička | Áno |
| Veľkosť | 30 x 40 cm |
| Zapínanie | Zips |
| Výrobca | Kvalitex |
Používateľské recenzie
Veľmi vypchatý, ale dá sa upraviť a odstrániť výplň podľa potreby. Kvalitný vankúšik.
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Výhoda je, že si můžete ubrat výplň, polštáře jsou hodně naducané. Může se prát na 60.
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky

50×70 cm, na spanie, antialergický
Skladom
Na spanie, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
50×70 cm, na spanie, antialergický
Skladom
52×34 cm, anatomický, antialergický
SkladomDoprava zadarmo
43×43 cm, dekoračný, jednofarebný
Skladom
40×60 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Na spanie, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
70×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
45×45 cm, na spanie, dekoračný
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
70×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom
Anatomický, z pamäťovej peny, antialergický
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Dekoračný, antialergický, bavlnený
Skladom
Na spanie, antialergický, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
50×70 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
50×70 cm, na spanie, bavlnený
Skladom
Anatomický, na spanie, antialergický
Skladom
50×70 cm, anatomický, na spanie
Skladom
70×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom
Anatomický, na spanie, antialergický
Skladom
40×60 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Skladom
50×70 cm, anatomický, bavlnený

Na spanie, antialergický, bavlnený
Skladom
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×15 cm, na spanie, klinový
Na odoslanie o 3 dni
Na spanie, antialergický, s výplňou z polyesteru

Dekoračný, antialergický, bavlnený
Na odoslanie o 3 dni
Na spanie, dekoračný, antialergický
Skladom
70×90 cm, anatomický, na spanie
Skladom
50×70 cm, na spanie, antialergický
Doprava zadarmo