

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vyberte si to správne prestieradlo pre najdokonalejšie pohodlie pri spánku. Froté plachta sa vyznačuje vyššou hrejivosťou a pružnosťou, preto ju odporúčame do chladnejších dní. Výhodou je aj jednoduchá údržba, nemusí sa žehliť. Plachta je opatrené gumou všitou v tunele.
| Šírka: | 180 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Froté |
|---|---|
| Typ | Napínacie |
| Farba | Čierna |
| Gramáž | 140 g/m2 |
| Odporúčané pranie | 40 °C |
| Rozmery | 180 x 200 cm |
| Sušička | Nie |
| Typ postele | Dvojlôžko štandard |
| Veľkosť | 180 x 200 cm |
| Žehlenie | Nesmie sa žehliť |
| Výrobca | 4Home |
Používateľské recenzie
Spokojnosť
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
krásně sedí na lůžku 200x180
barva drží
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
super
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Stále dokola kupujeme v různých velikostech.
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky

90×200 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 2 dni
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, klasická
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, klasická
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo