Porovnajte ceny od 56,32 € do 65,8 € v 3 e-shopoch:
Kvalitex Prikrývka Luxus plus celoročná, 200 x 200 cm
Rozmery 200×200 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 56,32 € do 65,8 €:
Popis produktu
Celoročná prikrývka Luxus plus obsahuje výplň vysoko kvalitného dutého vlákna. Táto prikrývka je vďaka zvolenej hrúbke dutého vlákna vhodná pre celoročné obdobie. Prikrývka je prešitá panelovým vzorom, vďaka ktorému je dostatočne zabezpečená výplň proti posunu. Možnosť prania v automatickej práčke a potom sušenie v bubnovej sušičke na zníženú teplotu.
Rozmery
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Materiál výplne | Duté vlákno |
|---|---|
| Hrejivosť | Celoročné |
| Antialergické | Ano |
| Farba | Biela |
| Gramáž | 300 g/m2 |
| Hmotnosť výplne | 1200 g |
| Materiál povrchovej tkaniny | 100% polyester |
| Materiál výplne | 100% polyester (duté vlákno) |
| Odporúčané pranie | 60 °C |
| Rozmery prikrývky | 200 x 200 cm |
| Sezónne využitie | Celoročné |
| Sušička | Áno |
| Typ postele | Dvojlôžko štandard |
| Veľkosť | 200 x 200 cm |
| Zapínanie | Nie |
| Výrobca | Kvalitex |
Odporúčame

INTERMEDIC SK Celoročný paplón Flowers mikrovlákno 140x200 cm 1+1 zadarmo
140×200 cm, celoročná, antialergická
Skladom
INTERMEDIC SK Celoročný paplón Béžový kvet mikrovlákno 140x200 cm 1+1 zadarmo
140×200 cm, celoročná, antialergická
Skladom
Prikrývka tenká Extra Light 140x200 cm EMI
140×200 cm, letná, antialergická
Skladom
Chladiaca letná prikrývka CELIA, ružová Rozmer: 140 x 200 cm
140×200 cm, periny, letná
SkladomDoprava zadarmo
Luxusný paplón prešívaný predĺžený 140x220 cm
140×220 cm, celoročná, antialergická
SkladomDoprava zadarmo
Letná prikrývka prešívaná COOL SLEEP 140x200 cm
140×200 cm, letná, antialergická
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Chladivá prikrývka IceFresh Comfort 140x200 cm EMI
140×200 cm, letná, antialergická
Doprava zadarmo
Hnedá deka z recyklovanej bavlny 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cm
Dostupné v 2 e-shopoch

XPOSE® Bambusová prikrývka PREMIUM 200x220 cm
220×200 cm, celoročná, antialergická
Skladom
Celoročný paplón prešívaný STELLA ALOE VERA 140x200 cm, biely
140×200 cm, celoročná, antialergická
SkladomDoprava zadarmo
Chladiaca letná prikrývka CELIA, lososová Rozmer: 140 x 200 cm
Periny, letná, antialergická
SkladomDoprava zadarmo
Perový paplón 140 x 200 2,1 kg EMI
140×200 cm, periny
SkladomDoprava zadarmo
Chladiaca letná prikrývka ELARIA, tyrkysová Rozmer: 200 x 220 cm
200×220 cm, periny, letná
SkladomDoprava zadarmo
Luxusný paplón prešívaný francúzsky 200x220 cm
200×220 cm, celoročná, antialergická
SkladomDoprava zadarmo
Chladiaca letná prikrývka ELARIA, ružová Rozmer: 200 x 220 cm
200×220 cm, periny, letná
SkladomDoprava zadarmo
INTERMEDIC SK Paplón Aloe Vera – 140x200 cm, jemný dotyk, celoročný, výťažok z aloe vera, prateľný, vhodný pre citlivú pokožku, akcia 1+1 ZADARMO
140×200 cm, celoročná, antialergická
Skladom
Chladiaca letná prikrývka CELIA, zelená Rozmer: 140 x 200 cm
140×200 cm, periny, letná
SkladomDoprava zadarmo
Celoročný paplón prešívaný 140 x 200 cm s vankúšom BASIC 70 x 90 cm
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
Paplón letný Calma 140x200 900g EMI
140×200 cm, letná, antialergická
Skladom
INTERMEDIC SK Set 2x paplón Classic – 140x200 cm, mikrovlákno, výplň duté vlákno, antialergický, celoročný, akcia 1+1 zadarmo
140×200 cm, celoročná, antialergická
Skladom
Luxusný paplón prešívaný 140 x 200 cm
140×200 cm, celoročná, antialergická
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Paplón letný 200X140 1200g EMI
140×200 cm, letná, antialergická

Paplón štandardný 140x200 300 g/m² EMI
140×200 cm, celoročná, antialergická
Skladom
Celoročný paplón prešívaný 140 x 200 cm
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
Chladiaca letná prikrývka CELIA, mentolová Rozmer: 140 x 200 cm
Periny, letná, antialergická
SkladomDoprava zadarmo
XPOSE® Bambusová prikrývka PREMIUM 140x200 cm
140×200 cm, celoročná, antialergická
Skladom
LETNÝ paplón prešívaný 140 x 200 cm
140×200 cm, letná, antialergická
SkladomDoprava zadarmo
Chladiaca letná prikrývka CELIA, sivá Rozmer: 200 x 220 cm
200×220 cm, periny, letná
SkladomDoprava zadarmo
Paplón antialergický Ekonomik Peach 140x200cm TiaHome
140×200 cm, celoročná, antialergická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Celoročný paplón prešívaný PEACH 140x200 cm, biely
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

