










Rozkladacia pohovka DOMO 3. Pevná konštrukcia z dreva a OSB desky. Poťah z kvalitnej tkaniny Avra. Prešívaný podsedák. Jednoduché rozkladanie pohovky na lôžkovú podobu. Charakteristika produktu: Bonellové pružiny patria medzi najvyužívanejšie pružiny. Pružiny majú osobitý tvar a silá pružín zodpovedajú ich zaťaženiu. Jednotlivé pružiny sú vzájomne prepojené prídavnými špirálami, vďaka tomu držia stály tvar a neuvoľňujú sa. Nábytok z bonellových pružín sú pružné, pýšia sa dlhou životnosťou pri stálosti materiálu a vysokou priedušnosťou. V porovnaní s iným druhom matracov sú o niečo tuhšie. Látka MANILA je dokonalá kombinácia – super mäkká a príjemná na dotyk a zároveň odolná a pevná. Je k dispozícii v extrémne širokej škále farieb, čo mu v kombinácii s extrémne jemnou strukturou dodáva prirodzený vzhľad. Všetky tieto vlastnosti robia MANIL ideálne nielen ako čalúnenie nábytku, ale aj ako materiál pre štýlové a dizajnové doplnky.
| Výška sedu | 46 cm |
|---|---|
| Šírka podrúčky | 15 cm |
| Výška nôh | 4 cm |
| Farba produktu | Čierna;Hnedá;Krémová;Modrá;Sivá;Žltá |
| Rozmer po rozložení | 141x191 cm |
| Tvar | Rovná pohovka |
| Materiál poťahu | Hladká tkanina |
| Úložný priestor | Áno |
| Hĺbka sedu | 75 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 3;3 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 56 cm |
| Materiál | Drevo;Kov;Plast;Tkanina |
| Materiál nôh | Plast |
| Materiál zadnej časti | Hladká tkanina |
| Farebná varianta | Krémová |
| Rohová | Nie |
| Rozkladacie | Áno |
| Výrobca | DOMEX |

205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
124×50×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
85×110×35 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 11 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
85×80×46 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
100×90×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň