Odporúčame
Manželská posteľ s roštom Lupe LB-160 160x200 cm - sivá
Rozmery 120×160×200 cm
História cien
- 29. 5. 2026 - 242 €
- 30. 1. 2025 - 242 €
- 4. 4. 2024 - 220 €
- 15. 1. 2024 - 218 €
Popis produktu
Pretvorte Vašu spálňu na oázu pokoja, kľudného spánku a ničím nerušených snov s manželskou posteľou s roštom LUPE LB-160 160x200 cm. Posteľ je vyrobená z kvalitnej, na údržbu nenáročnej drevotrieskovej dosky. Dominantným prvkom postele je jej dokonalé vysoké čelo so zaujímavými vertikálnymi pásmi. Nadčasové farebné prevedenie sivá pôsobí luxusne a je veľmi moderné. Jej celkové rozmery sú (ŠxHxV): 164,7x204,2x120 cm, dodávaná je v demonte, s roštom a bez matraca. Kolekcia Lupe je stvorená pre tých, ktorí obľubujú univerzálne, nadčasové farby v odtieňoch bielej a sivej a tiež lesklého nábytku, ktorý rozžiari domov a dodá miestnosti nádych luxusu a sviežosti. Jej jednotlivé prvky je možné spolu kombinovať a vyskladať si tak obývačku, spálňu či predsieň podľa Vašich predstáv.
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 120 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Set | Bez matraca, Vrátane roštu |
| Materiál | Lamino |
| S čelom | Ano |
| Farba | Sivá |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Váha s obalom výrobcu | 67.2 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 4 ks |
| Čistá váha výrobcu | 66.4 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Lupe LB-160 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 160 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 200 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 160 x 200 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Sivá |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia polohovania | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Pre počet osôb | 2 |
| Doplňujúce informácie | S roštom bez matraca |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Posteľ boxspring | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Rozmer | Štandardný |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ postele | Manželská |
| Veková kategória | Pre dospelých |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Konvektorový elektrický ohrievač NB-3100 1500 W - biela
33×51 cm, podlahový, priemer
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonoma
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
Šatníková skriňa s posuvnými dverami Lima S1 - biely lesk
210×153×58 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) IKWB25S3 25 l - popolavá
34×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom































