



Rozmery 45×90×60 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
O PRODUKTU Moderný nábytok, ktorý spĺňa očakávania všetkých, ktorý vyniká kombináciou jednoduchosti a elegancie. Ľahká, jednodochá forma, perfektná pre obývaciu izbu. Nábytok z laminovaných dosiek 16 mm. Materiál: • Teleso a predné časti - laminovaná drevotrieska. • Hrany - ukončené ABS materiálom (vyznačujúci sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou) Dodávaný v rozmontovanom stave s montážnou sadou a návodom na Zostavenie. Rozměry: Cena obsahuje: • Stolová doska: 60 x 90 cm • Výška: 45 cm • Hrúbka stola: 16 mm Konferenčný stolík BOSFOR Montážní sadu + klíč Návod k montáži Pojištěnou zásilku
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 60 cm |
| Výška: | 45 cm |
| Dekor | Dub sonoma |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| S úložným priestorom | Ano |
| Tvar | Obdĺžníkové |
| Farba | Hnedá |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Zatváranie | Zásuvkové |
| Povrchová úprava | Mat |
| Výrobca | AMI Nábytek |

Drevený, matný, v industriálnom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
45×110×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
63×100×50 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
43×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
45×110×60 cm, v dekore dub, oválny
Na odoslanie o 4 dni
63×100×50 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
48×120×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
42×100×55 cm, v dekore dub, drevený
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
52×110×60 cm, drevený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
45 cm, ⌀ 80 cm, okrúhly, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
35 cm, ⌀ 65 cm, okrúhly, mramorový
SkladomDoprava zadarmo