Odporúčame
Košíková komoda Darkie 2 - sivohnedá
Rozmery 63×40×29 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 75 €
- 4. 4. 2024 - 75 €
- 15. 1. 2024 - 77 €
Popis produktu
Komoda DARKIE 2 má pevný rám s 3 prútenými košíkmi a funkčnou zásuvkou. Komodu je vhodné umiestniť do predsiene, spálne či kúpeľne. Svojim originálnym vzhľadom sa hodí do každého interiéru. Je vyrobená z dreva sivohnedej farby a možno ju kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Darkie. Výška nožičiek je 5 cm.
Rozmery
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 29 cm |
| Výška: | 63 cm |
Parametre
| Zatváranie | Zásuvkové, Košíkové |
|---|---|
| Štýl | Rustikálny |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Materiál | Drevo |
| Tvar | Rovné |
| Nožičky | S nožičkami, Bez nožičiek |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 3.9 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0908 m3 |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Darkie 2 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Hnedá |
| Farba (slovne) | Sivohnedá |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Drevo / prútie / látka |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dizajnový nábytok | Áno |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Košíky | Áno |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Počet sekcií | 1 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 3 |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vzhľad | Klasický |
| Zásuvky | Áno |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom





