




Rozmery 95×210×208 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Manželská posteľ Monika je vyrobená z masívneho dreva a je k dispozícii v dĺžkach 210 a 220 cm. Posteľ má vnútorné rozmery na matrac 200 x 200 cm a je dodávaná bez roštu a matraca. Materiál postele je vyrobený z bukového alebo dubového dreva a možnosť výberu farby morenia zahŕňa farby ako Wenge, Orech, Tabak, Mahagón, Čerešňa alebo Jelša. Výška bočnice postele je 50 cm a posteľ obsahuje sklápacie kovanie. Sklo na posteli je k dispozícii v bielom, čiernom alebo moke farbe. Môžete si vybrať a priobjednať rošt a matrac z nášho internetového obchodu.
| Šírka: | 210 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 208 cm |
| Výška: | 95 cm |
| Štýl | Rustikálny |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Set | Bez matraca |
| Materiál | Drevo |
| Dekor | Buk |
| S čelom | Ano |
| Výška bočnice: | 50 cm |
| Rozmery | Rozmer 200 x 200 cm |
| Typ | Manželské, Masívne |
| Úložný priestor | S úložným priestorom za príplatok |
| Hmotnosť | 105 kg |
| Výrobca | MOB |

Vrátane matraca, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
Boxspring, v modernom štýle, s nožičkami
Skladom
79×140×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
V dekore dub, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
105×167×207 cm, čalúnená, vrátane roštu
Skladom
Boxspring, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Skladom
98×180×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Vrátane matraca, drevená, boxspring
Skladom
Vrátane matraca, rozkladacia, boxspring
Skladom
81×180×205 cm, v dekore dub, z lamina
Na odoslanie o 4 týždne
V modernom štýle, s nožičkami, bez matraca
Na odoslanie o 4 týždne
V dekore dub, vrátane roštu, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vyvýšená, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
105×180×200 cm, čalúnená, v modernom štýle
Skladom
160×200 cm, drevená, v dekore dub
Skladom
Vrátane matraca, boxspring, vrátane roštu
Skladom
Vrátane matraca, v dekore dub, vrátane roštu
Skladom
Rozkladacia, boxspring, vrátane roštu
Skladom
Vrátane roštu, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždne
Vyvýšená, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Skladom
79×171×213 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Boxspring, vrátane roštu, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S úložným priestorom, z lamina, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
65×168×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Boxspring, vrátane roštu, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždne
S úložným priestorom, vrátane matraca, rozkladacia
Skladom
Vrátane matraca, boxspring, vrátane roštu
Skladom
Vyvýšená, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
Vyvýšená, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Skladom
Boxspring, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Skladom