





Rozmery 45×85×35 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
O PRODUKTU Veľká výklopná skrinka na topánky so sedadlom z vysoko kvalitnej ekokože. Moderný vzhľad hodiaci sa do všetkých súčasných interiérov. Dekoratívny hliníkový pásik, elegantný dizajn. Materiál: • Teleso a predné časti - laminovaná drevotrieska. • Hrany - ukončené ABS materiálom (vyznačujúci sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou) Dodávaný v rozmontovanom stave s montážnou sadou a návodom na Zostavenie. Rozměry: Cena obsahuje: • Hĺbka: 35 cm • Šírka: 85 cm • Výška: 45 cm • Skrinka na topánky • Montážní sadu + klíč • Návod k montáži • Pojištěnou zásilku
| Šírka: | 85 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 35 cm |
| Výška: | 45 cm |
| Zatváranie | Dvierkové |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Dekor | Dub sonoma |
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Béžová |
| Nožičky | S nožičkami, Bez nožičiek |
| Výrobca | AMI Nábytek |

81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
99×138×42 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom