



Jednoduchá a kvalitná komoda, ktorá vás okúzli svojou jednoduchosťou a eleganciou. Špecifikácie: elegantné a precízne spracovanie lemovanie - tvrdené PVC Čistenie: povrch nábytku čistite pomocou mäkkej handričky nepoužívať chemické prípravky Dodávané v demonte.
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 97 cm |
| Dekor | Dub sonoma |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Farba | Béžová |
| Zatváranie | Zásuvkové, Kombinované |
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Tvar | Rovné |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Farba produktu | Hnedá |
| Hrana | ABS |
| Systém zatvárania | Výsuvné;Otočné dvere |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Váha | 57 kg |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Počet zásuviek | 4 |
| Počet dverí | 2 |
| Výrobca | TOP Nábytek |
Používateľské recenzie
Veľmi pekné na obrázku.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Preložené z maďarčiny ()

205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
100×90×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne