Odporúčame
Komoda 2D3S dub sonoma
Rozmery 75×120×40 cm
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzie- Jednoduchá montáž (17%)
- Pekný dizajn (17%)
- Poškodený pri doručení (17%)
- Viditeľné výrobné vady (17%)
História cien
- 27. 5. 2026 - 226 €
- 18. 2. 2025 - 226 €
- 30. 1. 2025 - 129 €
- 25. 1. 2025 - 139 €
- 1. 1. 2025 - 140 €
- 7. 12. 2024 - 137 €
- 29. 11. 2024 - 141 €
- 25. 11. 2024 - 134 €
- 10. 10. 2024 - 235 €
- 16. 7. 2024 - 228 €
- 28. 6. 2024 - 222 €
- 24. 6. 2024 - 235 €
- 19. 6. 2024 - 238 €
- 4. 4. 2024 - 240 €
- 29. 2. 2024 - 222 €
- 11. 2. 2024 - 235 €
Popis produktu
Jednoduchá a kvalitní komoda, ktorá vás okúzli svojou jednoduchosťou a eleganciou. Špecifikácia: elegantné a starostlivé spracovanie minimalistické rukoväte lemovanie - tvrdené PVC Čistenie: povrch nábytku čistite pomocou mäkkej handričky nepoužívať chemické prípravky Dodávané v nezmontovanom stave.
Rozmery
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 75 cm |
Parametre
| Dekor | Dub sonoma |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Farba | Béžová |
| Zatváranie | Zásuvkové, Dvierkové, Kombinované |
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Tvar | Rovné |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Váha | 39 kg |
| Hrana | ABS |
| Počet dverí | 2 |
| Farba produktu | Hnedá |
| Počet zásuviek | 3 |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Systém zatvárania | Výsuvné;Otočné dvere |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Výrobca | TOP Nábytek |
Recenzie
Zákazníci najčastejšie spomínajú
- Jednoduchá montáž (17%)
- Pekný dizajn (17%)
- Stabilný a masívny nábytok (17%)
- Poškodený pri doručení (17%)
- Viditeľné výrobné vady (17%)
- Nesedia koľajnice na otvory (17%)
Používateľské recenzie
Produkt přišel poškozený. Rohy odlepene. Vrchní deska odražený roh. Takže velké sklamani.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Sama zázračnosť!
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Preložené z maďarčiny ()
Nevím, zda se mezerou suplující úchytku nebude prášit dovnitř
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Stabilný, masívny nábytok. Nie sú žiadne odtiene farieb, ako to vidno na obrázkoch. Na nábytku sú však viditeľné zvislé pruhy, ktoré som si všimol až po zložení a pravdepodobne vznikli počas výroby. Neviem, čím by sa dali odstrániť.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Preložené z maďarčiny ()
Veľmi pekné a ľahko sa dá zmontovať.
Niet
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Preložené z maďarčiny ()
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá I
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 11 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×90×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň



