Odporúčame
Kreslo Titan - sivá
Rozmery 87×73×70 cm
História cien
- 29. 5. 2026 - 261 €
- 18. 1. 2025 - 261 €
- 5. 10. 2024 - 231 €
- 12. 9. 2024 - 211 €
- 4. 4. 2024 - 231 €
- 15. 3. 2024 - 230 €
- 15. 1. 2024 - 255 €
Popis produktu
Hľadáte pohodlné kreslo, v ktorom si po náročnom dni oddýchnete a zrelaxujete? Máte radi elegantný, moderný a pritom klasický štýl? Potom ste našli niečo pre Vás. Kreslo TITAN si zamilujete na prvý pohľad. Dokonalý dizajn vyzdvihuje jeho vysoké, prešívané operadlo, zdobené podrúčky a krásne tvarované nožičky. Čalúnené je kvalitnou zamatovou látkou v nadčasovom prevedení sivá, ktorá zaistí vysoký komfort a pohodlie pri sedení. Nožičky sú vyrobené z pevného a kvalitného masívneho dreva čiernej farby. Svoje uplatnenie si nájde v obývačke, spálni, no môžete ho použiť ako kreslo k toaletnému stolíku. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 73x70x87 cm a výška sedu je 45 cm. Je dodávané v demonte a jeho maximálna nosnosť je 120 kg. Rozžiarte Vašu domácnosť a obohaťte ju o kreslo Titan, ktoré so sebou prinesie dávku modernosti a glamour štýlu.
Rozmery
| Šírka: | 73 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 70 cm |
| Výška: | 87 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Rustikálny |
|---|---|
| S nožičkami | Ano |
| Materiál | Látka |
| Farba | Sivá |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Čistá váha dodávateľa | 17.5 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 18 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.4052 m3 |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Titan |
| Výška sedadla (cm) | 45 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 120 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Sivá |
| Prevedenie poťahu | Sivá |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / masívne drevo |
| Poťahový materiál | Látka |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Taburetka | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ kresla | Klasické |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | Halmar |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom


























