Odporúčame
Rohová sedačka s rozkladom Santiago RM L - sivá / biela
Rozmery 106×260×168 cm
História cien
- 29. 5. 2026 - 887 €
- 4. 4. 2024 - 887 €
- 15. 1. 2024 - 898 €
Popis produktu
Rohová sedačka SANTIAGO L je celočalúnená rozkladacia sedačka s úložným priestorom (malý roh), ktorá poskytuje stredne tvrdé sedenie. Plocha na spanie má rozmery 200x116 cm. Prednosťou sedačky je polohovateľná opierka hlavy, ktorú možno nakloniť dopredu alebo dozadu podľa potreby. Sedačka stojí na kovových nožičkách s chrómovou povrchovou úpravou. Úložný priestor možno využiť na odloženie sezónnych diek, prikrývok a pod. Sedačka je na výber v ľavom aj v pravom prevedení. Čalúnená je sivou látkou (Matrix 16) v kombinácii s bielou ekokožou. Výška sedu je 41 cm a hĺbka sedu je 53 cm.
Rozmery
| Šírka: | 260 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 168 cm |
| Výška: | 106 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie, Polohovacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | EKO koža |
| S úložným priestorom | Ano |
| S nožičkami | Ano |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| Počet balíkov dodávateľa | 2 ks |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 101 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 2.0928 m3 |
| Výška 2 | 106 cm |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Santiago RM L |
| Výška od - do (cm) | 86 - 106 |
| Hĺbka sedadla (cm) | 53 |
| Výška sedadla (cm) | 41 |
| Výška operadla (cm) | 55 |
| Výška operadla 2 (cm) | 63 |
| Výška operadla od - do (cm) | 55 - 63 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 200 x 116 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Sivá / biela |
| Prevedenie poťahu | Sivá |
| Označenie prevedenia poťahu | Matrix 16 |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / ekokoža |
| Poťahový materiál | Látka |
| Výhody produktu | Rozklad, úložný priestor |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Áno |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Áno |
| Čalúnenie zadnej časti | Áno |
| Doplnkové vankúše | Nie |
| Orientácia | Ľavá |
| Výplň sedacej časti | Pružinová |
| Nožičky | Kovové |
| Doplňujúce informácie | Nastaviteľné záhlavie, pružinové sedenie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rohový |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ sedačky | Rohová |
| Typ viacprvkového zloženia | Zostava |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom



















