Odporúčame
Nie je skladom
Zrkadlo s LED osvetlením Naturel Iluxit 100x70 cm ZIL10070KTLEDS
Rozmery 70×100 cm
413,08 €
História cien
- 23. 5. 2026 - 413,08 €
- 1. 1. 2025 - 413,08 €
- 18. 1. 2024 - 403 €
- 15. 1. 2024 - 428,8 €
Popis produktu
Obdĺžnikové zrkadlo s LED osvetlením So senzorom s rozmerom 60x80 cm. Farebná teplota osvetlenie je 6 000 K (chladnejšími biela). S krytím IP44, je chránené proti striekajúcej vode. Orientácia zrkadla na výšku.
Rozmery
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Výška: | 70 cm |
Parametre
| So svetlom | Ano |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Séria | Iluxit |
| Typ | S LED osvetlením |
| Druh výrobku | LED zrkadlo |
| Výbava | S vykurovacou fóliou a senzoro |
| Hmotnosť / balenia | 11 kg / 1 ks |
| Výrobca | Naturel |
Najlepšie produkty od Siko.sk

10,79 €
Držiak toaletného papiera SAT Mood čierna SATDMOOD26MC
Skladom
20,66 €
Hansgrohe Crometta sprchová hlavica biela/chróm 26336400
Klasická, ručná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
25,76 €
Hansgrohe Isiflex sprchová hadica so zámkom proti pretočeniu chróm 28276000
Kovová
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
26,64 €
Ceramia S-Line Pro umývadlová batéria 100 mm chróm SIKOBSLPRO26110
Chrómová, nástenná 100 mm, páková
Skladom
25,99 €
Dávkovač mydla a dezinfekcia SAT biela SATDDAVB
Bezdotykový, stojaci
Skladom
18,79 €
WC kefa SAT čierna SATDSTETKAKMC
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
9,59 €
Wc kefa SAT Feel čierna SATDFEEL37CE
Keramická
Skladom
65,99 €
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom čierna matná SATBSD290CM
Páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
29,59 €
Dávkovač mydla SAT čierna SATDDAVZMC
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
7,19 €
Háčik SAT čierna HACEKNALEP1KMC
Samolepiaci, nástenný
Skladom
55,6 €
Umývadlová batéria SAT Feel bez výpuste chróm SATBSFEEL271
Chrómová, stojanková, páková
Skladom
27,99 €
Polička SAT čierna SATDPOL3012MC
Rovná
Skladom
25,99 €
Dávkovač mydla a dezinfekcia SAT čierna SATDDAVC
Bezdotykový, stojaci
Skladom
12,8 €
Sprchová hadica SAT so zámkom proti pretočeniu chróm SATHADICEF
Kovová
Skladom
30,74 €
Vaňová batéria Ceramia S-Line Pro bez sprchového setu 100 mm chróm SIKOBSLPRO22210
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
41,99 €
WC doska Glacera duroplast biela EASY2233
S pomalým sklápaním
Skladom
32,79 €
Sprchová hadica SAT Aurum so zámkom proti pretočeniu brúsený rose gold SATBAURHPBRG
Skladom
6,79 €
Háčik SAT nehrdzavejúca oceľ HACEKNALEP1K
Samolepiaci, nástenný, priemer
Skladom












