Odporúčame
XPOSE® 3D obliečky SRDIEČKA
Popis produktu
Srdiečkové obliečky s nápisom love jednoznačne potešia romantické duše. Svetlo ružová na podklade s hrejivým červeným vzorom rozprúdi príjemnú energiu v každej spálni aj v dievčenskej izbe. No nežný nezostane len motív, ale pohladí vás tiež hodvábne jemný materiál z mikrovlákna, ktorý poteší výbornou odolnosťou, stálosťou farieb a nenáročnou údržbou bez nutnosti žehlenia.
Parametre
| Materiál | Mikrovlákno |
|---|---|
| Farba | Biela |
| 3d efekt | Ano |
| Zloženie | 100% mikrovlákno |
| Rozmery | 140 x 200 cm |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Zapínanie | Zips |
| Vzor 3d | Láska |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Výrobca | XPOSE® |
Najlepšie produkty od Rodinnebalenie.sk

XPOSE® Bavlnené Renforcé obliečky SRDCOVKA DUO - sivé/béžové
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
XPOSE® Mikroplyšová plachta DIVOKÉ MÁKY Exclusive 90x200 cm
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
XPOSE® Aloe Vera chránič matraca PREMIUM - biely 180x200 cm
180×200 cm, chrániče
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive na vysoký matrac - biela 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky VIOLETA na dve postele
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky KARLA na dve postele - lila/sivé
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
XPOSE® Froté uterák VERONA - tmavo hnedý 50x90 cm
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
XPOSE® Aloe Vera chránič matraca PREMIUM - biely 90x200 cm
90×200 cm, chrániče
Skladom
XPOSE® Mikroplyšová plachta Exclusive - tmavo sivá 180x200 cm
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Mikroplyšová plachta Exclusive - svetlo sivá 180x200 cm
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - biela káva 180x200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Záclona GAIA - biela 140x250 cm
Voálová, kusová, na štipce/háčiky
Skladom
XPOSE® Froté uterák VERONA - tmavo sivý 50x90 cm
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
XPOSE® Froté osuška VERONA - petrolejová 70x140 cm
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
XPOSE® Krepové obliečky DIVOKÉ MAKY - béžové
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive - tmavo sivá 160x200 cm
Nepriepustné, bavlnené
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky ROZKVITNUTÁ LÚKA na dve postele
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive - biela káva 90x200 cm
90×200 cm, bavlnené
Skladom



























