Odporúčame
Sedacia súprava, čierna/tmavosivá, pravá, EMILY ROH MALÝ
Popis produktu
Materiál: ekokoža/látka Soro Oderuodolnosť textílie Soro podľa testu Martindale: 90 000 oderov Oderuodolnosť ekokože podľa testu Martindale: 100 000 oderov Farba: čierna/97 tmavosivá Rozmery (ŠxHxV): 280x174x83 cm Plocha na spanie (ŠxD): 130x210 cm Výška sedu: 43 cm Hĺbka sedu: 63 cm Výška spodného priestoru od podlahy: 5 cm Nosnosť na osobu: 90 kg Celočalúnená Rohová Rozkladacia S úložným priestorom Pravé prevedenie Dodávané v demonte Možnosť objednania v 4 farebných odtieňoch ekokože a v 6 farebných odtieňoch látky Soro v cene 864 Eur. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Dodacia lehota 14-17 týždňov.
Rozmery
| Hĺbka: | 174 cm |
|---|
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Funkcie | Rozkladacie |
| Materiál čalúnenia | EKO koža |
| Farba | Čierna |
| S úložným priestorom | Ano |
| Material | Ekokoža |
| Hmotnost | 135.0 kg |
| Vyska | 83.0 cm |
| Sirka | 280.0 cm |
| Hlbka | 174.0 cm |
| Styl | Moderný |
| S_funkciou_rozlozenia | 1 |
| Plocha_na_spanie | 130x210 cm |
| Ulozny_priestor | 1 |
Najlepšie produkty od Kondela.sk

Skriňa, policová, dvojdverová, dub artisan, SERVO TYP 1
Dvojdverový, v dekore dub, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Posteľ s výsuvnou prístelkou, biela, masív, 90x200, LAURA NEW
90×200 cm, v dekore borovica, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Regál nad práčku, biela, VIMERA
Matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Rohová univerzálna kuchynská linka 320x200, biela vysoký lesk HG/biela FLOT
Rohová, lesklá, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenský stôl, biela, 138x79 cm, OLYMPA
Matný, pevný
Skladom
Regál nad WC, biela, REMIN
Matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dvojradový pojazdný vešiak, s policou, biela, ILIANA
Kovový, stojany na ramienka
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník, MDF laminovaná, americká čerešňa, FP 03
V dekore čerešňa, z lamina
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Komoda, 2 dverová, dub sonoma, LILLY 10
S nožičkami, z lamina, dvierková
Skladom
Jedálenský stôl, betón/biela matná, 138x90 cm, BOLAST
Pre 6 osôb, pre 4 osoby, matný
Skladom
Komoda, dub wotan, ADELI TYP 2
V dekore dub, z lamina, matná
Skladom
Obojstranná baránková deka, tmavosivá/vzor bodky, 150x200cm, DOTIS
150×200 cm, tkaná, z mikroplyšu
Skladom
PC stôl, dub sonoma/biela, DEDE
Počítačové, matný, v dekore dub sonoma
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Skladací taburet, biela ekokoža, IMRA
S úložným priestorom, s poťahom z eko kože, čalúnený
Skladom
Nafukovacia vírivka, sivohnedá Taupe/biela, 4-6 os, 910 l, KAMINO NEW TYP 4
Nafukovacia, hranatá
SkladomDoprava zadarmo
Záhradný párty stan, biela, 3x9 m, TEKNO NEW TYP 3 + 8 bočných strán
Párty stany, klasický, s oceľovou konštrukciou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Komoda, dub sonoma, LOGAN NEW 02
Kombinovaná, z lamina, matná
Skladom
Botník, 4-policový, čierny, TABE
Kovový, policový, plastový
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom











