Odporúčame
Dizajnová barová stolička Scandinavia altrosa Gold - staroružová
Rozmery 108×45×46 cm
História cien
- 30. 5. 2026 - 102 €
- 15. 1. 2024 - 102 €
Popis produktu
Barová stolička zo série Scandinavia je skutočným dizajnovým kúskom. Sedadlo zaujme organickým tvarom, je pokryté poťahom z kvalitného zamatu vo výraznej staroružovej farbe. Ďalším skvelým vizuálnym prvkom sú pozlátené kovové nohy. Sú vo vzrušujúcom protiklade k farebnému prevedeniu poťahu, stoličke poskytujú perfektnú stabilitu. Vďaka kvalitnej výplni, ergonomickému tvaru sedadla a opierke nôh v optimálnej výške poskytuje barová stolička vysokú úroveň komfortu. Napriek extravagantnému zamatovému poťahu ju môžete použiť naozaj všestranne. Ľahko ju skombinujete s rôznymi barovými stolmi, policami a domácimi doplnkami - jednoducho to vyskúšajte! Rozmer: 45 cm x 108 cm x 46 cm (š x v x h) Rozmer sedadla: 45 cm x 73 cm x 54 cm (š x v x h) Farba: staroružová - zlatá Materiál: zamat, kov Zloženie poťahového materiálu: 100% polyester Cena je uvedená za 1 ks. Balenie obsahuje 2 ks.
Rozmery
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 46 cm |
| Výška: | 108 cm |
Parametre
| Materiál poťahu | Látka |
|---|---|
| Materiál | Kovové |
| Sady | Ano |
| Štýl | Orientálny |
| Výrobca | Nemecký výrobca |







