


Rozmery 20×120 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Béžová Dlažba Gres 9 mm 1. trieda Imitácia Dreva R11 Mrazuvzdorná BALDOCER Ceramicas
| Šírka: | 20 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 120 cm |
| Umiestnenie | Do kuchyne, Do kúpeľne, Vonkajšie |
|---|---|
| Materiál | Keramika |
| Farba | Béžová |
| Prevedenie | Imitácia dreva |
| Povrch | Mat |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Možnosti použitia | Interiér aj exteriér |
| Rektifikácia | Rektifikované |
| Rozmer v cm | 20x120 |
| Miesto použitia | Kuchyňa, Kúpeľňa, WC, Obývačka, Chodba, Krb, Schody Interiér, Schody Vonkajšie, Balkón, Terasa, Chodník, Záhrada, Bazén, Garáž, Spálňa, Kancelária |
| Druh | Dlažba, Obklad |
| Vzhľad | Imitácia Dreva, Luxusný, Matný |
| Vlastnosti | Mrazuvzdorná, Protišmyková, Štrukturovaná |
| Séria | Belfast |
| Protišmyk | R11 |
| Kvalita | 1. trieda |
| Oteruodolnosť pei | PEI 4 |
| Počet kachličiek v balení | 5 ks |
| Hrúbka | 9 mm |
| Výrobca | BALDOCER Ceramicas |

20×120 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
20×120 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
26×160 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
20×120 cm, do kúpeľne, vonkajší
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, vonkajší
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
20×120 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Keramický, matný, obdĺžnikový
Skladom
120×1 cm, do kúpeľne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
Keramický, matný, obdĺžnikový
Skladom
20×120 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
20×150 cm, vonkajší, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
Matný, obdĺžnikový
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
30×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
30×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
Vonkajší, matný, obdĺžnikový
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
20×150 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
Keramický, matný, obdĺžnikový
Skladom
Keramický, matný, s imitáciou dreva
Na odoslanie o 2 týždne
60×1 cm, do kúpeľne, keramický
Na odoslanie o 2 týždne
120×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne
60×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
Vonkajšia, keramická, protišmyková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, do kuchyne, keramický
Skladom
30×60 cm, vonkajšia, vnútorná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
Na stenu, na podlahu, klasická
Na odoslanie o 2 týždne
60×1 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, vonkajší
Skladom
60×2 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
30×60 cm, protišmyková, vnútorná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, 3D
Na odoslanie o 2 týždne
Vonkajší, keramický, matný
Na odoslanie o 2 týždne
Do kúpeľne, keramický, lesklý
Na odoslanie o 2 týždne
120×1 cm, vnútorná, s imitáciou dreva
Skladom
60×2 cm, vonkajšia, protišmyková
Skladom
Do kúpeľne, do kuchyne, vonkajší
Skladom
26×160 cm, do kúpeľne, do kuchyne
Na odoslanie o 2 týždne