Odporúčame
Sada jedálenských zamatových stoličiek, fialové, 2 ks
Rozmery 80×50×51 cm
História cien
- 21. 5. 2026 - 118,09 €
- 20. 1. 2026 - 118,09 €
- 13. 1. 2026 - 120,59 €
- 8. 10. 2025 - 118,49 €
Popis produktu
Nábytok v škandinávskom štýle je už nejakú dobu trendom ako v domácnostiach, tak aj v komerčných zariadeniach. Tieto stoličky v modernom dizajne majú nohy z bukového dreva, ktoré zaistia skvelú stabilitu a príjemný zamatový poťah pre to správne posedenie. Upozornenie! Farby sa môžu mierne líšiť od fotografií. Technické údaje: celkové rozmery: 80 x 50 x 51,5 cm (v x š x h) výška sedadla: 46 cm hĺbka sedadla: 42 cm výška operadla: 35 cm polstrovanie: cca 5 cm hrubé hmotnosť: cca 4,4 kg nosnosť: cca 150 kg nohy: bukové drevo, protišmykové rám stoličky (sedadlo + operadlo): topoľ poťah látky: zamat výplň z PP peny ostatné materiály: kov farba: fialová Obsah balenia: 1 x sada stoličiek
Rozmery
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 51 cm |
| Výška: | 80 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| Dekor | Buk |
| Sady | 2 ks |
| Materiál sedáku | Látka |
| Materiál | Drevo |
| Farba | Fialová |
| S kolesami | Nie |
| Nosnosť | 150 kg |
| Súpravy | 2 ks |
| Výška sedadla | 46 cm |
| Hĺbka vankúša sedadla | 42 cm |
| Čalúnené | Áno |
| Stohovateľné | Nie |
| Výrobca | Miadomodo |
| Skladacie | Nie |
| Rotačný | Nie |
| S opierkami na ruky | Nie |
| Z masívneho dreva | Nie |
| Hmotnosť | 4.4 kg |
Najlepšie produkty od Kokiskashop.sk

Sivé schody pre psov a mačky, 3 schody, mäkký plyš
Cestovanie, preprava psov
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Detská posteľová zábrana Jaron 180 cm, výškovo nastaviteľná
Zábrany
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Multifunkčný herný stôl 15 v 1 čierny korpus
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
GamesPlanet® 1227 Stolný futbal 121 x 101 x 79 cm, buk
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
IREDA kúpeľňové zrkadlo s LED osvetlením, 90 x 70 cm
70×90 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Garthen 642 Záhradný párty stan - zelený 3 x 3 m + 2 bočné steny
197×300×300 cm, párty stany, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
MOUNTY® Nástenný držiak na TV, VESA 600 x 400
Otočný, nástenný, sklopný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
STILISTA Skriňa na 1 popolnicu, 68 x 124 x 80 cm, antracit
124×68×80 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
INFANTASTIC Prebaľovací pult, 113 x 53 x 101 cm, biela-sivá
Voľne stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Garthen 40781 Záhradný párty stan 3 x 3 m - kráľovská modrá
187×300×300 cm, párty stany, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Goleto 40070157
Otočný, nástenný, sklopný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
MOUNTY 2022 Nástenný držiak na TV - polohovateľný
Otočný, nástenný, sklopný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Slnečník STANDART 4 m béžový s kľučkou
S bočnou tyčou, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
MOUNTY 1213 Nástenný držiak na ploché TV - sklopný
Nástenný, sklopný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Mounty 30281 Nástenný držiak pre LCD TV do 65 "
Nástenný, sklopný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
GamesPlanet® 1421 Biliardový stôl pool biliard s vybavením, 6 ft
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
MOUNTY 1214 Nástenný držiak pre LCD TV- polohovateľný
Otočný, nástenný, sklopný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Mounty 30282 Nástenný držiak na LCD TV - 30"
Nástenný, sklopný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom















