Odporúčame
kreslo s vankúšom, zelená látka, nohy masív buk
310,99 €
Popis produktu
Designové křeslo v retro stylu demonstrující kvalitní řemeslnou práci, které se stane zaručeně oblíbeným prvkem ve Vaší domácnosti. Chcete-li relaxovat během dne u televize, nebo si večer číst knihu u krbu, pak právě toto křeslo je to pravé. Vašemu maximálnímu pohodlí nepřidá jen fantastický tvar a design křesla, ale také pohodlný sedák, který je polstrovaný pružnou PUR pěnou. Vlnité pružiny typu faliste nejen že zvyšují komfort, ale celkově podporují funkci pružné pěny. Nohy jsou z lakovaného masivního bukového dřeva v přírodním odstínu. Potah křesla je látkou v sametovém dekoru. Součástí je i malý polštářek. Nosnost křesla je až 150 kg.
Parametre
| Typ | Designové |
|---|---|
| Materiál | Látka |
| Farba | Vo farbe grafitu |
| Štýl | Retro |
| S nožičkami | Ano |
| Typ opierky | Vysoké |
| Objem | 0,60000 |
| Výška (cm) | 113 |
| Dekor | Buk |
| Výška sedu | 47 cm |
| Nosnost (kg) | 150 |
| Demontované | Ano |
| Počet balení | 1 |
| Karton1 | 91x82x92 |
| Materiál kostry | Masiv |
| Šírka (cm) | 80 |
| Hĺbka (cm) | 86 |
| Šírka sedu | 47 cm |
| Hĺbka sedu | 55 cm |
| Materiál sedadla | Látka |
| Rozmer | 80x86x113x47 cm |
| Štyl | Retro |




























