Odporúčame
Jednolôžková posteľ s roštom Midea 90x200 cm - dub
Rozmery 92×90×200 cm
História cien
- 17. 5. 2026 - 149 €
- 26. 9. 2024 - 149 €
- 4. 4. 2024 - 182 €
- 15. 1. 2024 - 180 €
Popis produktu
Klasická jednolôžková posteľ s roštom MIDEA očarí svojím jednoduchým a predsa tak krásnym dizajnom. Rozmery postele sú (ŠxHxV): 98,8x209,4x92,2 cm, pričom plocha na spanie je (ŠxH): 90x200 cm. Výška postele po rošt je 31,5 cm. Na jej výrobu bola použitá kvalitná MDF (drevovláknitá doska) v kombinácii s masívnym drevom. Farebné prevedenie postele je vo farbe dubu. K posteli je dodávaný aj latkový rošt. Posteľ je dodávaná v demonte a bez matraca, ktorý je možné zakúpiť na našej stránke. Dodávaná je bez zásuvných kontajnerov, ktoré je možné dokúpiť.
Rozmery
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 92 cm |
Parametre
| Štýl | Rustikálny |
|---|---|
| Set | Bez matraca, Vrátane roštu |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1068 m3 |
| Váha s obalom dodávateľa | 29.9 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 2 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Midea |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 90 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 200 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 90 x 200 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farba (slovne) | Dub |
| Materiál (primárny) | Masív |
| Materiál (slovne) | Masívne drevo / MDF |
| Druh aglomerovaného materiálu | MDF |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia polohovania | Nie |
| Úložný priestor | Za príplatok |
| Pre počet osôb | 1 |
| Doplňujúce informácie | S roštom bez matraca |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Posteľ boxspring | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Rozmer | Štandardný |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ postele | Jednolôžková |
| Veková kategória | 12 až 18 rokov |
| Vzhľad | Moderný |
| Materiál | Masívne drevo / MDF |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 3 - zlatá
108×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - alaska / biely lesk
76×33×22 cm, závesná, lesklá
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
Polica Tripaso 3 - biela
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Polica (3 ks) Tripaso 4 - dub sonoma
12×40-80×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Otvorená šatníková skrinka Signes VT2 1000 - dub sonoma
110×100×50 cm, so závesnou tyčou, v modernom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonoma
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
Kúpeľňová skrinka Natali Typ 7 - biela
61×20×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová komoda Kramfors - biela
99×138×42 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom









