Odporúčame
Manželská posteľ s roštom a osvetlením Birget New 160x200 cm - čierna
Rozmery 90×163×200 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 415 €
- 4. 9. 2024 - 415 €
- 4. 4. 2024 - 461 €
- 15. 1. 2024 - 464 €
Popis produktu
Túžite po krásnej a modernej posteli? V takom prípade by ste nemali prehliadnuť manželskú posteľ s roštom a osvetlením BIRGET NEW. Rozmery postele sú (ŠxHxV): 171x213x90,5 cm, pričom plocha na spanie je (ŠxH): 163x200 cm. Výška postele po rošt je 32 cm. Je čalúnená ekokožou v čiernej farbe. Posteľ disponuje lamelovým roštom, úložným priestorom a LED osvetlením, ktoré je umiestnené okolo rámu postele. Biele osvetlenie zvýrazňuje eleganciu postele a pôsobí moderne. Posteľ je dodávaná v demonte a bez matraca, ktorý odporúčame dokúpiť v rozmeroch 163x200 cm.
Rozmery
| Šírka: | 163 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 90 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Set | Bez matraca |
| Materiál | Čalúnené |
| Osvetlenie | Ano |
| Čalúnenie | Ekokoža |
| Počet balíkov dodávateľa | 4 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 77 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.327 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Birget New |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 163 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 200 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 163 x 200 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Čierna |
| Farba (slovne) | Čierna |
| Materiál (primárny) | Ekokoža |
| Materiál (slovne) | Ekokoža |
| Osvetlenie (slovne) | LED osvetlenie |
| Výhody produktu | Úložný priestor |
| Funkcia polohovania | Nie |
| Úložný priestor | Áno |
| Pre počet osôb | 2 |
| Doplňujúce informácie | S roštom bez matraca |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Farebnosť osvetlenia | Jedna farba |
| Posteľ boxspring | Nie |
| Počet farieb osvetlenia | 1 |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Rozmer | Neštandardný |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ postele | Manželská |
| Veková kategória | Pre dospelých |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
Šatníková skriňa Gwen 70429 4D - dub sonoma
200×154×50 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
































