Odporúčame
Nočný stolík Leon MZ19 - dub grand
Rozmery 48×45×40 cm
História cien
- 24. 5. 2026 - 157 €
- 4. 4. 2024 - 157 €
- 15. 1. 2024 - 156 €
Popis produktu
Na modernej vlne prichádza nočný stolík LEON MZ19. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 45x40x48 cm. Zdobí ho skromná, ale elegantná kovová úchytka. Disponuje úložným priestorom v podobe skrinky. Provensálsky sektorový nábytok Leon Vám pomôže zariadiť si domov funkčne a štýlovo. Prináša mnoho komponentov, z ktorých si môžete zariadiť obývačku či spálňu. Nábytok je vyrobený z laminovanej DTD (drevotriesková doska) s hrúbkou až 40 mm a odolnými ABS hranami. Originálnym ho robí aj 3D efekt a príjemné farebné prevedenie dub grand. Nábytok je dodávaný v demonte. Tešte sa a zariaďujte s nami!
Rozmery
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 48 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Dekor | Dub |
| Štýl | Provence |
| Materiál | Lamino |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 12 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0292 m3 |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Leon MZ19 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farba (slovne) | Dub grand |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Doplňujúce informácie | ABS hrany |
| Dvierka / dvere | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Počet dverí / dvierok | 1 |
| Počet skriniek | 1 |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Skrinka | Áno |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DUC600W 58 cm - antracit
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom













