Odporúčame
Sedací vak s taburetkou Folan - sivohnedá (taupe)
Rozmery 70×60×80 cm
História cien
- 11. 5. 2026 - 99 €
- 4. 4. 2024 - 99 €
- 15. 1. 2024 - 100 €
Popis produktu
Vytvorte si miesto na relax a oddych po dlhom dni v práci so sedacím vakom s taburetkou FOLAN. Rozmery vaku sú (ŠxHxV): 60x80x70cm a rozmery taburetky sú (ŠxHxV): 60x40x25 cm. Čalúnený je látkou vo sivohnedej Taupe farbe. Vyplnený je EPS (polystyrénové guľôčky) s objemom výplne 230 L. Výplň je zdravotne nezávadná. Vak je príjemný na dotyk a kvalitne prešitý. Tkanina je odolná s dlhou životnosťou. Navyše vak má jednoduchú údržbu. Nosnosť vaku je do 100 kg. Dodávaný je v demonte.
Rozmery
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 80 cm |
| Výška: | 70 cm |
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Počet balíkov dodávateľa | 6 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.2438 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 5.37 kg |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Folan |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 100 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Sivohnedá (taupe) |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / výplň EPS |
| Taburetka | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Určenie podľa pohlavia | Pre ženy aj mužov |
| Veková kategória | Pre všetky vekové kategórie |
| Vzhľad | Moderný |
| Materiál | Látka / výplň EPS |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Policový regál Signes OPA 600 - biela
110×60×35 cm, matná, s klasickým otváraním
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, matný, s nožičkami
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 3 - zlatá
108×43×22 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Plastový kvetináč DFC600 58 cm - antracit
19×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
76×155×84 cm, rohový, počítačové
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - hnedá
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, z lamina, s kolieskami
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, pre deti
Skladom
Polica Tripaso 3 - biela
55×119×25 cm, matná, rovné
Skladom
Knižnica Oselin I - antracit / biela
246×204×30 cm, matná, rovná
Skladom
Kúpeľňová skrinka Natali Typ 7 - biela
61×20×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Otvorená šatníková skrinka Signes VT2 1000 - dub sonoma
110×100×50 cm, so závesnou tyčou, matný
Skladom






























