Odporúčame
Vešiaková stena Rioma Typ 19 - biela
Rozmery 180×50 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 155 €
- 4. 4. 2024 - 155 €
- 15. 1. 2024 - 156 €
Popis produktu
Vyskladajte si elegantnú a modernú kanceláriu, v ktorej Vám pôjde práca od ruky s nábytkom RIOMA. Medzi tento nábytok patrí aj vešiaková stena RIOMA TYP 19. Rozmery steny sú (ŠxHxV): 50x24,6x180,6 cm. Nábytok je z kvalitných materiálov ako sú laminovaná DTD (drevotriesková doska), ktorej hrúbka je 22 mm a 16 mm. Farebné prevedenie je v jemnej bielej, ktorá je ideálna práve do kancelárie. Táto farba vnáša do miestnosti nádych elegancie a nežnosti. Stena disponuje vešiakmi a policou, ktorej nosnosť je do 5 kg. Vytvorte si kanceláriu podľa svojich predstáv s nábytkom Rioma. Jedná sa o kvalitný slovenský nábytok je dodávaný v demonte.
Rozmery
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Výška: | 180 cm |
Parametre
| Typ | Panel |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Farba | Biela |
| Váha s obalom dodávateľa | 14 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0419 m3 |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Rioma Typ 19 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Umiestnenie | Na stenu |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne




