Odporúčame
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Amareta L - modrá
Rozmery 70×125×198 cm
História cien
- 5. 4. 2026 - 1 011 €
- 4. 4. 2024 - 1 011 €
- 15. 1. 2024 - 1 023 €
Popis produktu
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom AMARETA L ponúka pohodlie, kvalitu, moderný dizajn a samozrejme funkčnosť. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 280x205x70/90 cm, po rozložení má plocha na spanie rozmery (ŠxH): 125x198 cm. Výška sedu je 41 cm, hĺbka sedu 60 cm a výška spodného priestoru od podlahy je 8,7 cm. Oprite sa o jej pevné operadlá a doprajte si zaslúžený relax. Oporou Vašej hlave a krčnej chrbtici budú tri polohovacie opierky, ktoré si môžete nastaviť a zaistiť až v šiestich stupňoch. Sedačka disponuje úložným priestorom, ktorý určite okamžite využijete. Sedačka je celá čalúnená látkou Monolith v pôvabnom farebnom prevedení modrá 77. Sedacia časť je tvorená pružinami, ozvláštnená je dekoratívnym šitím. Sedačka sa dodáva v demonte, spolu s dekoratívnym vankúšom. Je v ľavom prevedení. Sedačku podopierajú moderné nožičky. Ponúkame tiež možnosť objednania aj v ďalších farebných prevedeniach látky Monolith.
Rozmery
| Šírka: | 125 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 198 cm |
| Výška: | 70 cm |
Parametre
| Orientácia | Ľavá |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Funkcie | Rozkladacie, Polohovacie |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| S úložným priestorom | Ano |
| S nožičkami | Ano |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 2.5592 m3 |
| Váha s obalom dodávateľa | 160 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 2 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Amareta L |
| Hĺbka sedadla (cm) | 60 |
| Výška sedadla (cm) | 41 |
| Výška operadla (cm) | 29 |
| Výška operadla 2 (cm) | 49 |
| Výška operadla od - do (cm) | 29 - 49 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 125 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 198 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 125 x 198 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Modrá |
| Farba (slovne) | Modrá |
| Prevedenie poťahu | Modrá |
| Označenie prevedenia poťahu | Monolith 77 |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Výhody produktu | Rozklad, úložný priestor |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Áno |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Áno |
| Čalúnenie zadnej časti | Áno |
| Doplnkové vankúše | Áno |
| Výplň sedacej časti | Pružinová |
| Nožičky | Kovové |
| Doplňujúce informácie | Pružinové sedenie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rohový |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ sedačky | Rohová |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×43×22 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
106×30×30 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Zoela New - biela
70×60×24 cm, s úložným priestorom, z lamina
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, pre deti
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - dub wotan
177×120×52 cm, v dekore dub, trojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Thebes S-1D - dub artisan / champagne
43×76×35 cm, s lavičkou, v dekore dub
Skladom
Vešiakový panel s lavicou a zrkadlom Thebes HW - dub artisan / sivá
196×90×38 cm, so zrkadlom, v dekore dub
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Atlanta L - svetlosivá (Gusto 82)
100×280×190 cm, kožená, rozkladacia
Skladom
Rohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - sonoma svetlá / šenil monaco
88×155×120 cm, rohová, drevená
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub sonoma / biela
48×180×33 cm, na nožičkách, v modernom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub tahoe
132×60×27 cm, v dekore dub, výklopný
Skladom
Predsieň Przedpokój 1 - craft tobaco / krémová
190×155×28 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
Zásuvková komoda Lovik CH-800-4DR - dub sonoma
103×80×48 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Catamo 5 - dub sonoma / matera
88×127×31 cm, policový, skriňový
Skladom








































