Odporúčame
Rustikálny TV stolík Kora KRT2 - samoa king
Rozmery 59×158×46 cm
História cien
- 11. 5. 2026 - 288 €
- 4. 4. 2024 - 288 €
- 15. 1. 2024 - 287 €
Popis produktu
Majestátny rustikálny TV stolík KORA KRT2 pôsobí honosne a v domácnosti sa bude krásne vynímať. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 158x46x59 cm. Výška spodného priestoru od podlahy je 10,5 cm. Základ materiálu, z ktorého je nábytok vyrobený, tvorí laminovaná DTD (drevotriesková doska) s hrúbkou 15 mm. Ozdobné lišty sú z MDF (drevovláknitá doska) s hrúbkou 22 mm. Úchytky sú vyrobené z kovu. Stolík je vo farebnom prevedení samoa king. Zaujímavé sú aj nohy, ktoré nábytku zabezpečujú stabilitu. Stolík disponuje bohatým úložným priestorom. Na bočných stranách sú skrinky s dvierkami, v strede je otvorený úložný priestor a jeden šuplík. Skrinky sú policou rozdelené na dve odkladacie plochy. Dodávaný je v demonte.
Rozmery
| Šírka: | 158 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 46 cm |
| Výška: | 59 cm |
Parametre
| Typ | Na nožičkách |
|---|---|
| Štýl | Rustikálny |
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Lamino |
| Počet balíkov dodávateľa | 2 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 57 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.188 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Kora KRT2 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Ďalšie farby |
| Farba (slovne) | Samoa king |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD / MDF |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Dvierka / dvere | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Počet dverí / dvierok | 2 |
| Polička | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 1 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Umiestnenie | Na podlahu |
| Vzhľad | Klasický |
| Zásuvky | Áno |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Policový regál Signes OPA 600 - biela
110×60×35 cm, matná, s klasickým otváraním
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, matný, s nožičkami
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 3 - zlatá
108×43×22 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - hnedá
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastový kvetináč DFC600 58 cm - antracit
19×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
76×155×84 cm, rohový, počítačové
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, z lamina, s kolieskami
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
Polica Tripaso 3 - biela
55×119×25 cm, matná, rovné
Skladom
Kúpeľňová skrinka Natali Typ 7 - biela
61×20×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Knižnica Oselin I - antracit / biela
246×204×30 cm, matná, rovná
Skladom
Policový regál Boran SU - dub artisan / sivá
160×80×33 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - alaska / biely lesk
75×32×21 cm, závesná, lesklá
Skladom





