Odporúčame
Kreslo Amedia - staroružová
Rozmery 90×88×95 cm
História cien
- 24. 5. 2026 - 244 €
- 15. 1. 2024 - 244 €
Popis produktu
Celočalúnené kreslo AMEDIA vytvorí miesto vo Vašom domove, ktoré bude len a len Vaše. Miesto, kde si budete môcť v pokoji vypiť šálku kávy, kde si nerušene prečítate obľúbenú knihu či len tak zrelaxujete. Vo farebnom prevedení staroružová 52 pôsobí romanticky a nežne. Kreslo je celočalúnené látkou Norn, stojí na drevených nožičkách vo farbe natural. Kreslu dodáva šmrnc aj dekoratívne prešitie. Výplň sedacej časti tvorí bonelová pružina, ktorá zvyšuje komfort. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 88x95x90 cm, hĺbka sedu je pohodlných 62 cm, výška sedu 45 cm. Výška spodného priestoru od podlahy je 13 cm, šírka opierky chrbta je 64 cm. Nechajte sa rozmaznávať aj vy týmto jedinečným kúskom v škandinávskom štýle a očarte nejednu návštevu.
Rozmery
| Šírka: | 88 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 95 cm |
| Výška: | 90 cm |
Parametre
| Štýl | Škandinávsky |
|---|---|
| S nožičkami | Ano |
| Materiál | Látka |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 43.5 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.611 m3 |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Amedia |
| Hĺbka sedadla (cm) | 62 |
| Výška sedadla (cm) | 45 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Ružová |
| Farba (slovne) | Staroružová |
| Prevedenie poťahu | Ružová |
| Označenie prevedenia poťahu | Norn |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / drevo |
| Poťahový materiál | Látka |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Čalúnenie zadnej časti | Áno |
| Taburetka | Nie |
| Výplň sedacej časti | Pružinová |
| Doplňujúce informácie | Pružinové sedenie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ kresla | Klasické |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DUC600W 58 cm - antracit
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom






















