Odporúčame
Zrkadlo na stenu Provance LS2 - sivá
Rozmery 82×82 cm
História cien
- 13. 5. 2026 - 80 €
- 4. 4. 2024 - 80 €
- 15. 1. 2024 - 82 €
Popis produktu
Zrkadlo na stenu PROVANCE LS2 sa stane Vaším najlepším poradcom a navyše skvelým doplnkom interiéru. Rozmery zrkadla sú (ŠxHxV): 82x2x82 cm, je v nadčasovom sivom farebnom prevedení. Zrkadlo v ráme je dodávané v monte, hrúbka rámu je 15 mm. Prineste si kúsok romantického Provensálska do svojho domova so sektorovým nábytkom PROVANCE. Štýl s nádychom pokoja, harmónie a vidieku, ktorý stíha reagovať na rýchly moderný svet. Vnáša atmosféru útulnosti a pravé teplo domova. Nakombinujte si obývačku, spálňu, jedáleň či predsieň podľa vlastnej fantázie. Nábytok je vyrobený z laminovanej DTD (drevotriesková doska).
Rozmery
| Šírka: | 82 cm |
|---|---|
| Výška: | 82 cm |
Parametre
| Typ | Nástenné |
|---|---|
| Materiál rámu | Drevo |
| Farba | Sivá |
| Rám | S rámom |
| Štýl | Rustikálny, Provence |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0399 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 10 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Provance LS2 |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Sivá |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD / sklo |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Tvar | Hranatý |
| Umiestnenie | Na stenu |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Klasický |
| Materiál | Laminovaná DTD / sklo |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Policový regál Signes OPA 600 - biela
110×60×35 cm, matná, s klasickým otváraním
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - alaska / biely lesk
75×32×21 cm, závesná, lesklá
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, matný, s nožičkami
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Plastový kvetináč DFC600 58 cm - antracit
19×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Kúpeľňová skrinka Natali Typ 7 - biela
61×20×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Knižnica Oselin I - antracit / biela
246×204×30 cm, matná, rovná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×43×22 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Policový regál Boran SU - dub artisan / sivá
160×80×33 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
Jednodverová predsieňová skriňa Thebes PB-1D2DRWS - dub artisan / sivá
196×54×35 cm, v dekore dub, s poličkami
Skladom
Kúpeľňová skrinka pod umývadlo Baleta S80 - craft zlatý / biely lesk
51×81×51 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - biela
55×119×25 cm, matná, rovné
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom











